Turite pelningą verslą Lietuvoje ir esate gerai žinoma įmonė? Gal laikas, kad apie jūsų veiklą sužinotų ir visas pasaulis, tad kodėl nepradėti savo prekybą eksportuoti ir užsienio valstybes. Žinoma tai gali būti ilgas ir sudėtingas procesas, bet taip pat greitai atsiperkantis ir nešantis didesnį pelną sprendimas. Norintiems tuo užsiimt reikalingi glaudūs ryšiai su galimais partneriais bei žinios apie logistiką.

Neturintiems jokių ryšių su galimais užsienio partneriais nusiminti nevalia. Atlikus išsamią rinkos analizę galima nesunkiai rasti klientų norinčių jūsų paslaugų. Vienas iš sprendimų, tai pasinaudoti vieša verslo partnerių paieškos duomenų baze (Enterprise Europe Network). Ši duombazė tai puikus sprendimas galintis pasiūlyti daugiau nei 7000-ius, nuolat atsinaujinančių partnerių įmonių, todėl rasti sau tinkamiausią gali trukti visai neilgai. 60-ies šalių bendradarbiavimas užtikrina platų paslaugų tinklą, todėl įmonės gali plėstis ne tik į vieną pasaulio tašką, bet ir po visą žemyną. Patogi paieškos sistema leidžia įvesti raktinį žodį ar paslaugą ir pateikti tik jums tinkamiausius pasiūlymus.

Atradus potencialius partnerius nevalia pamiršti prekių transportavimo. Pradėjus į tai gilintis daugumai gali pasidaryti painu ar net baugu, kiek daug dokumentų ir reglamentų reikalauja eksportavimas. Visa laimė egzistuoja šios srities specialistai, kurie šį darbą gali atlikti už jus. Ekspeditoriai ne tik pasirūpins dokumentų pildymu, bet ir muitinės reikalų tvarkymu bei parinks kiekvienam klientui optimaliausią galimą maršrutą. Tai ne tik taupantis pinigus, bet ir mažiau laiko ir nervų reikalaujantis būdas. Viena tokių įmonių, užsiimančių ir logistika ir ekspedijavimu tai https://www.adrem.lt/lt/paslaugos/transportavimas-transporto-paslaugos. Ilgalaikė patirtis dirbant prie brangių projektų užtikrins laiku paruoštus dokumentus, o konkretus mąstymas padės suvaldyti bet kokį kylantį stresą.

Taigi, įmonėms norinčioms plėsti savo žinomumą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje pravartu pasikonsultuoti su specialistai, kurie padetų kiekvienam atrasti sau tinkamiausius partnerius bei užtikrintų saugų ir patikimą krovinio kelią į bet kurį pasaulio tašką.