Nesvarbu, ar valdote mažą, ar vidutinį verslą, tikėtina, kad išleidžiate nemažai pinigų biuro reikmenims. Dauguma vadovų neįvertina, kaip biuro reikmenų išlaidos gali padidėti, jei jos nebus tikrinamos. Šiek tiek stebint atsargas ir apsiperkant internetu, beveik šokiruoja, kiek pinigų galite sutaupyti. Štai keletas būdų, kaip sutaupyti verslo pinigų biuro reikmenims.

Stebėkite atsargas ir turėkite sąrašą, ką jums reikia nusipirkti. Nueiti į parduotuvę, prieš tai neperžiūrėjus esamo biuro reikmenų inventoriaus ir nesuplanavus, ko jums reikia, nėra išeitis apsirūpinti biure. Sudarykite žaidimo planą prieš išeidami pro duris ir pažiūrėkite, ko jums reikės kitą savaitę, mėnesį, šešis mėnesius. Kokių prekių jau beveik nebeturite ir kurios gali palaukti? Jei perkate naujam biurui, būkite konservatyvus – vėliau lengviau gauti daugiau. Prieš pirkdami apsipirkite internete. Vienas geriausių dalykų, susijusių su apsipirkimu internetu, yra galimybė vienu pelės paspaudimu palyginti dešimčių prekių kainas. Jei neturite nusistovėjusio tiekėjo, apsidairykite prieš pasirinkdami, iš ko gauti prekes, o jei taip, apsvarstykite galimybę apsipirkti, kad pamatytumėte, kokie pasiūlymai galimi.

Ieškokite specialių capsule.lt pasiūlymų ir nuolaidų. Jei norite retkarčiais įsigyti vienkartinių prekių, dar kartą patikrinkite, ar koks nors mažmenininkas nevykdo specialių akcijų ar išpardavimų. Kuponas, sutaupantis dešimt ar penkiolika eurų kas porą savaičių, neatrodo daug, bet greitai jo užteks nuotaiką pakeliantiems komandos picos pietums. Gera nuotaika padidina produktyvumą, o tai prisideda prie jūsų pelno. Dabar tas dešimties eurų kuponas netiesiogiai padidino pardavimus. Be to, jei užmezgėte ryšius su mažmenininku, pasinaudokite savo ryšiais ir paklauskite, ar yra kokių nors nuolaidų nuolatiniams pirkėjams, ypač tiems, kurie perka dideliais kiekiais. Vienas iš būdų sumažinti išlaidas yra pirkimas, kurį sunaudojate daugiausiai urmu – štai kodėl vartotojai mėgsta lankytis specialiose bazėse, kur pirkimas vyksta urmu. Mažmenininkai skatina pirkti masiškai beveik viską, o tai yra vienas iš pagrindinių didelių korporacijų pranašumų.