Kodėl taip svarbu laiku atlikti burnos higieną

Burnos higiena yra vien svarbiausių procedūrų prieš pradedant atlikti dantų gydymą, korekcijas ar chirurgines intervencijas. Tai padeda ne tik palaikyti burnos ertmės ir dantų švarą, bet ir užkirsti kelią įvairioms infekcijos ar bakterijų dauginimuisi, kas gali kelti grėsmę net užkrėsti kraują, kas gali būti mirtinai pavojinga. Tad tikrai neignoruokite savo gydytojo-odontologo raginimo atlikti burnos higieną, bet kartą į pusę metų profilaktiškai, o esant gydymui net ir dažniau.

Profesionalus burnos higienistas jums specialiomis priemonėmis, ne tik nuvalys susikaupusias minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas, bet ir susidariusius dantų akmenis, kas gali ilgainiui tapti rimtesnių gedimų, karieso, parodontozės ir net dantų praradimo priežastimi. Taip pat atlikus burnos higieną, dantys tampa net keliais atspalviais baltesni, tad jūsų šypsena bus gražesnė. Nesvarbu kokiame mieste jums bus atliekama burnos higiena. Klaipėda tai bus, Vilnius, Kaunas ar kitas Lietuvos miestas, visur odontologai prieš atliekant kitas dantų priežiūros procedūras ar atliekant profilaktinę apžiūrą rekomenduoja atlikti profesionalią burnos higieną. Be to, tai suteikia pacientui ir daugiau pasitikėjimo, ateinant reikalingai procedūrai pas savo gydytoją, nes neteks raudonuoti, jog nepakankamai kruopščiai išsivalėte savo dantis. Be to, visada namų sąlygomis yra sudėtinga pasiekti sunkiai prieinamas vietas ir tarpdančius, kur dažniausiai kaupiasi maisto likučiai ar veisiasi bakterijos, iššaukiančios įvairias dantenų ligas ir uždegimus, kurie sukelia infekcijas.

Rūpinkitės savo sveikata ir reguliariai lankykitės pas savo burnos higienistą, kuris pasirūpins jūsų dantų sveikata ir higieną, naudodamas profesionalias priemones ir įrankius, kurie leis itin kruopščiai pašalinti tiek minkštąsias, tiek kietąsias apnašas. Tuomet galėsite labiau savimi pasitikėti ir plačiai šypsotis.