Šiuo metu kompresorių pasirinkimas yra labai platus, tad visiškai natūralu, kad servisus turintys verslininkai dažniausiai neskuba rinktis paties pirmo, kuris jiems atrodo patrauklus kainos arba gamintojo vardu. Vertinami gamintojai yra Walter, GudePol, MZB ir kiti, tačiau jie – tikrai ne vieninteliai, tad kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta, charakteristikų išanalizuota – tuo pasirinkimas bus geresnis arba dar tiksliau – tinkantis Jūsų atveju.

Kompresorių vertinimo gairės

Dažniausiai servisuose perkami galingesni, našesni kompresoriai, tačiau savoms reikmėms, buitiniams poreikiams patenkinti puikiai tinka ir mini oro kompresoriai. Žinoma, įrangos dydis nelemia galingumo, tad jo našumas turi būti vertinamas atskirai. Žiūrėkite, kokiomis konfigūracijomis sistemos pasižymi, taip pat – koks jų našumas, maksimalus slėgis, kokia kaina, plačiau skaitykite apie gamintojus, žinoma, svarbi ir įtampa. Visos šios įrangos charakteristikos gali garantuoti, kad pasirinkta sistema – tiks Jūsų serviso poreikiams.

Kompresoriaus panaudojimo galimybės

Net neverta kalbėti apie tai, ar šio tipo sistemos reikalingos servisuose. Dėl mažėjančių kainų jos vis dažniau perkamos ir savoms reikmėms, garažuose, kadangi tai padeda kur kas paprasčiau atlikti daugelį darbų. Ne tik susijusių su transporto priemone, tačiau, žinoma, ir su ja.

Buitiniams poreikiams patenkinti dažniausiai užtenka sistemos, kuri pagamina 50 litrų per minutę. Tačiau profesionaliems servisams reikalinga sistema, kuri suslegia apie 500 litrų per minutę. Taip pat svarbus ir dydis, tačiau atsiminkite, kad maži oro kompresoriai, kurie atrodo visai nedideli – gali būti labai galingi. O panaudojimo galimybės gali kisti nuo padangų montavimo iki dažymo, nuo sudėtingų iki gana paprastų darbų.

Tarkitės su specialistais

Dėl tinkamiausios sistemos visada siūlome tartis su specialistais, kurie puikiai išmano įrangos galimybes, tad pagal tai gali pasiūlyti ir tinkamiausias sistemas. Taip pat būtinai pirkite tik patikimose prekybos vietose, kuriose esti ne tik plati pasiūla, tačiau tikrai rasite ir geros kokybės sistemas, kurios yra sertifikuotos. Paprasčiausiai šiuo metu rinkoje galima rasti ir labai pigių gaminių, kurie dažniausiai vežami iš Kinijos. Vizualiai jie atrodo taip pat, tačiau tarnauja kur kas trumpiau ir dažnai galingumas toli gražu ne toks, koks buvo nurodytas.