Kai gyvenime ateina ypatinga diena ir du mylintis vienas kitą žmonės įsipareigoja gyventi drauge, mylėti , viskuom dalintis džiaugsme ir skurde, norint visą tai įtvirtinti reikalingi  vestuviniai žiedai: https://ziedelis.lt/vestuviniai-ziedai/. Žiedas reiškia amžiną meilės ryšį ir abipusį atsidavimą tarp sutuoktinių.

 Artėjant vestuvių dienai reikia pasirūpinti žiedaisKaip kategorizuojami vestuviniai žiedai ?

Pagal kategorijas žiedai buna :

  • Klasikiniai vestuviniai žiedai;
  • Modernūs vestuviniai žiedai;
  • Vyriški ir moteriški vestuviniai žiedai;
  • Pagal individualius užsakymus.

Klasikiniai vestuviniai žiedai dažniausiai gaminami iš aukso, gali būti raudono, geltono arba balto metalo. Šitas metalas yra geros kokybės, stiprus, ilgaamžis ir piniginiu atžvilgiu turi savo vertę. Vestuvinių žiedų pasirinkimas didelis, galima rinktis iš vienos aukso spalvos arba sujungiant dvi spalvas, balta ir geltona.  Toks  derinys žiedams suteiks išskirtinumo ir individualumo, kad priimti teisingą srendimą, žiedus reikia eiti rinktis abiem sutuoktiniams kartu, klausti juvelyro patarimo, tuomet jūsų spredimas bus tinkamiausias. Vestuviniai žiedai yra toks daiktas, kad jie nešiojami kiekvieną dieną, dėl to dizainas turi būti patogus, o žiedas nesikabintų prie drabužių. Svarbu išsirinkti tinkamą žiedo dydį, plotį, renkantis vestuvinį žiedą atkreipti dėmesį į pirštų dydį, jeigu pirštai trumpi geriausiai tiks siauresnis žiedas, o jeigu ilgi tiks platesnis. Modernūs žiedai nuo klasikinių skiriasi tuom, kad buna įvairių formų, naudojamos dvi arba trys skirtingos aukso spalvos puošiami akutėm ir kt.

Individualius žiedus jaunavežiai renkasi iš sidabro, aukso ir platinos. Sidabro vestuviniai žiedai tiems kurie  pageidauja baltos spalvos. Platinos žiedai turi didžiausią piniginę vertę yra antialergiški, nesibraižo, kieto metalo. Internetinėje parduotuvėje rasite platų žiedų asrtimentą, nuo įvairiausių, pradedant klasikiniais iki individualių, išskirtinių žiedų.