automobiliu nuoma

Lyginant auto nuomos paslaugas Lietuvoje ir užsienyje galima pastebėti, kad mūsų šalyje nuomojamasi kur kas vangiau. Kodėl? Daugelis pabrėžia, kad Lietuvoje vis dar gajus mitas, jog nuomos paslaugos yra brangios ir prieinamos tik švenčių metu. Žinoma, kiekvienas brangumą suvokia savaip, tačiau juk ir palyginti galimas kainas šiuo metu yra taip paprasta. Viena galimybių – https://autobanga.lt.

Ar egzistuoja daugiau skirtumų tarp auto nuomos galimybių Lietuvoje ir užsienyje? Mažai, tačiau aptarsime kelias detales.

Auto nuomos galimybės Lietuvoje

Automobilių nuoma Lietuvoje šios šalies gyventojams suteikiama gana lanksčiomis sąlygomis. Jos dažniausiai apibūdinamos internete, tad greitai įvertinkite, ar ši paslauga atitinka Jūsų galimybes.

  • Dažniausiai auto nuoma teikiama asmenims nuo 21 metų.
  • Tik tiems, kurie jau turi 2 metų vairavimo stažą.
  • Kai reikia prabangios auto arba mikroautobuso – gali reikti 5 metų stažo.
  • Reikia pasirašyti už visas nurodytas sąlygas.
  • Palikti užstatą.

Automobilių nuoma užsienyje

Nuomojantis užsienyje svarbiausia daugiausia dėmesio skirti sąlygoms. Jos dažnai skiriasi nuo tų, kurios nurodomos nuomojantis Lietuvoje. Skiriasi ne tik amžiaus cenzas, tačiau ir vairavimo stažas, dažnai žmogus turi prisiimti saugiau atsakomybių ir tuo pačiu palikti didesnį užstatą. Suprantama, kad ne visi punktai nuomoja užsienio gyventojams, tad gali tekti pasistengti, kol rasite vietą, kurioje galėsite išnuomoti norimą auto. Viskas priklauso nuo šalies.

Dažnas nuomos punktas sutinka auto atvaryti iki oro uosto. Tai labai patogu norintiems keliauti ypač patogiai. Žinoma, tokia paslauga gali kainuoti papildomai, tačiau siekiantiems komforto –kodėl gi ne. Ypač tokiu atveju, kai vykstate atostogauti.

Nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje planuojate nuomotis auto – svarbiausia yra kuo detaliau susipažinti su nuomos sąlygomis. Tokiu atveju galėsite jaustis ramus, kad nekils jokių nesklandumų, kurie galėtų kainuoti, juolab, jausitės kur kas saugiau ir ramiau.