Tiesūs plaukai daugeliui žmonių svajonė ir galime džiaugtis, kad šiais laikais, su tinkama įranga, priemonėmis – tokius turėti gali kiekviena. Tiesa, karščiu formuojanti plaukų tiesinimo priemonė reikalauja atidesnio dėmesio pačiam plaukui, kuris kur kas greičiau sausėja, o tai sukelia trupėjimą.
Pateiksime kelis patarimus, kurie padės jūsų plaukams net ir daržo tiesinimo metu – išlikti elastingiems ir gyvybingiems.

Svarbiausia yra nuolatinis plaukų drėkinimas. Tam reikalingos specialios priemonės, kurias galite įsigyti internetu. Tai greitas ir paprastas būdas rasti tai, ko jums reikia. Juolab, internete galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, tad ir įsigyti tai, ko reikia, pigiau.

Taip pat reikalingas ir nuolatinis šukavimas, kuris pripildo plaukus deguonies. Dažniausiai rečiau šukuosena garbanotų plaukų savininkės, kurioms paprasčiausiai po šukavimo dingsta garbanos. Visgi, net ir tokiu atveju – šukavimas yra būtinas. Galima prieš plovimą, tada po jo – plaukai vėl bus gražiai garbanoti.

Reikalingos ne tik aliejinės kaukės, kurios dažniausiai dedamos kartą per savaitę, tačiau taip pat ir plaukų kondicionieriai, kurie drėkina po kiekvieno plovimo. Revlon produkcija yra vienas geriausių šiuo metu egzistuojančių pasirinkimų. Svarbiausia rinktis detaliau pagal jūsų plaukų tipą, kad jis būtų pamaitintas.

Reikalingas ir geras šampūnas, kuris labiausiai tinka jūsų plaukams. Dėl pasirinkimo visada verta tartis su specialistais, kurie puikiai išmano visas smulkmenas, gali pateikti rekomendacijas ir tuo pačiu rasti tą variantą, kuris labiausiai tinka jūsų plaukams ir tuo pačiu galvos odai.

Svarbu įsigyti geros kokybės plaukų tiesintuvą. Šiuo metu rinkoje taip pat pasirinkimas labai platus, tad siūlome investuoti į geros kokybės, svarbiausia – profesionalų, kuris ne tik jums tarnaus ilgai, tačiau ir visiškai nesusigadins plauko. Investuodami į gerą įrangą tuo pačiu investuojate ir į plaukus, kadangi jie nebus pažeisti.

Tiesūs plaukai bus kur kas gražesni, jeigu bent minimaliai juos ištiesinti. Žinoma, svarbu – saikas, kadangi kitu atveju galima ilgam laikui sugadinti plaukus ir teks nemažai investuoti, kol jie vėl atrodys puikiai.