geliu-pristatymasGėlių pristatymo į namus paslauga Lietuvoje vis labiau populiarėja. Tai yra suprantama, nes gėlių pristatymas į namus – puiki galimybė greitai bei kokybiškai gauti užsakytas gėles į pasirinktą vietą už minimalų mokestį. Šiandienos straipsnyje apžvelgsime Lietuvos miestus, kuriuose šios paslaugos situacija yra pati geriausia.

Vilnius
Vilnius – didžiausias Lietuvos miestas, todėl suprantama, jog didžioji dalis paslaugų būtent šiame mieste turi didžiausias paklausas. Gėlės į namus Vilniuje – ne išimtis. Šiame mieste šia paslauga naudojasi daugybė žmonių, kas suteikia šias paslaugas teikiančioms parduotuvėms pakankamai nemažas pajamas, kurios leidžia sparčiais žingsniais judėti pirmyn bei bėgant laikui teikti vis aukštesnės kokybės gėlių pristatymo į namus paslaugas.

Kaunas
Gėlių pristatymas Kaune yra taip pat išties didelę paklausą turinti paslauga. Žmonės vis dažniau naudojasi šia paslauga Kaune, suprasdami jos teikiamą naudą ne tik dėl pristatymo greičio bei patogumo, tačiau ir dėl to, jog toks sveikinimas tampa žymiai originalesniu bei įdomesniu. Vis didėjanti paklausa leidžia Kaune gėlių pristatymo į namus paslaugas teikiančioms įmonėms vis sparčiau tobulėti bei vytis Vilniuje vyraujančią šios paslaugos rinkos padėtį.

Klaipėda
Klaipėdoje situacija kiek įdomesnė, kadangi didžiąją šios paslaugos paklausos dalį sudaro ne vietiniai gyventojai, o turistai. Ar tai yra gerai? Negalime atsakyti ar tai yra gerai, tačiau faktas, jog tai nėra blogai. Nors turistai ir nėra pastovi paklausa, tačiau gėlių pristatymas Klaipėdoje pastaraisiais metais vis labiau populiarėja ne tik tarp vietinių gyventojų, tačiau ir tarp turistų, norinčių paįvairinti savo atostogas, kas leidžia gėlių pristatymui į namus Klaipėdoje vis sparčiau veržtis tarp šios rinkos lyderių Lietuvoje.