Tamsus fotoaparatas

Gyvūnų fotografija yra viena iš įdomiausių fotografijos sričių, kadangi kiekvienas gyvūnas yra unikalus savo elgsena bei išvaizda, tad visos jų fotografijos yra originalios bei įdomios. Šiandien apžvelgsime gyvūnus, kuriuos fotografuoti – geriausia.

Katės Katės yra gyvūnai, praktiškai nebijantys žmonių, su kuriais jiems teko susidurti ankščiau. Būtent dėl to, kačių fotografija yra ypač įdomi, kadangi katėms nebijant savo fotografo, jas galima užfiksuoti galybe įvairiausių pozicijų.

Šunys Šunys, vėlgi, yra ypač prie žmonių priraišūs gyvūnai. Taip, jie nėra tokie drąsūs kaip katės, tačiau fotografuojant šunį, su kuriuo esate praleidę pakankamai nemažai laiko, galėsite dirbti tarsi su tikru modeliu, kadangi gyvūnas ne tik klausys jūsų nurodymų, kas leis sukurti puikias kompozicijas, tačiau ir mėgausis fotografijos procesu.

Lapės Lapės yra elegantiški bei paslaptingi gyvūnai, tad jų užfiksavimas gamtos fone gali pavirsti į tiesiog nuostabią fotografiją. Taip, lapių fotografija turi ir minusą – užfiksuoti šiuos gyvūnus yra išties nelengva bei tam reikia įdėti daug pastangų ir praleisti daugybę laiko. Vis dėlto, jei esate ryžtingas bei galite tam skirti pakankamai daug laiko, nedvejokite – galutiniai rezultatai tikrai nenuvils.

Voverės Voverės, pirmiausia, išsiskiria išties stulbinančią išvaizda. Taip pat, jų karstymasis medžiuose sukuria tiesiog idealų foną kokybiškoms fotografijoms, tad iš esmės, fotografuodami voveres jūs turite tiek nuostabiai atrodantį pagrindinį fotografijos veikėją, tiek ir stulbinantį foną – viskas ko reikia yra tiesiog tai užfiksuoti. Čia ir prasideda sunkioji šio darbo dalis, kadangi jei kalbėsime apie žmonių neprijaukintas, gamtoje gyvenančias voveres, jos yra pakankamai baigščios bei jas užfiksuoti yra tikrai nelengva. Vis dėlto, stengtis tai padaryti tikrai verta, kadangi padarytos fotografijos gali tapti vienais įspūdingiausių jūsų fotografijos darbų visame gyvenime.