varlytėKostiumas – tai solidumo ir vyriškumo atspindys. Bet neretai kostiumų įprastumas kiek nublanksta, todėl norint išlaikyti gerąsias jų savybes, svarbu į tai įdėti ir šiek tiek savęs. Būtent keletas idėjų, kurias pritaikius galima išlaikyti bei netgi padidinti kostiumo teikiamą efektą, šiandien ir pateiksime.

Varlytė
Vienas žodis – varlytė. Ir nors tai gali skambėti netgi labai paprastai, bet patikėkite mumis – tai yra tas priedas, kuris nors ir yra minimalistinis, bet daro pakankamai didelį teigiamą efektą visam kostiumo įvaizdžiui. To sakyti veikiausiai negalėtume, jei kalbėtume apie situaciją pvz. Didžiojoje Britanijoje, kurioje šis aksesuaras turi išties didelį populiarumą. Tuo tarpu Lietuvoje vis mieliau renkasi kaklaraiščius, kas suteikia galimybę išsiskirti būtent varlytėmis. Tai yra išties solidžiai atrodantis aksesuaras, o pridėjus ir jo sunkiai suprantamą nepopuliarumą, jis leidžia įnešti į savo įvaizdį ir unikalumo bei universalumo, kas yra būtent tos savybės, kurios leidžia žymiai padidinti kostiumo spinduliuojamą efektą bet kokios šventės metu.

Originali kostiumo spalva
Yra būdas padidinti kostiumo daromą efektą ir ne įvairiais aksesuarais, o pačiu kostiumu, ką padaryti galimybę suteikia kostiumo spalvos pakeitimas. Taip, įsivaizduoti ne juodą, pilką ar ne baltą kostiumą gali būti išties labai sunku bei netgi keista. Bet patikėkite – šiuo atveju reikia ne įsivaizduoti, o pamatyti. Kokybiškai sukurti tokių spalvų, kaip raudonos ar mėlynos kostiumai atrodo ne tik ne keistai, bet ir įspūdingai, kadangi jie ne tik dar labiau „suaštrina“ esminius įprastų kostiumų privalumus, bet ir prideda papildomų teigiamų savybių, iš kurių esminė – unikalumas. Tad jei nebijote išsiskirti iš minios bei norite maksimaliai teigiamo kostiumo efekto – paisyti šios idėjos jums yra tikrai rekomenduotina.