Pačioje senamiesčio širdyje įsikūręs restoranas Kaune Daugirdas yra puikiai žinomas kaip viena paklausiausių vietų švęsti vestuvėms. Todėl dauguma planuojančiųjų savo vestuves stengiasi, kad tą dieną niekas negadintų nuotaikos, o sukurtų pakilią nuotaiką ir akimirkas, kurios daugirdas2liks ilgam atmintyje, todėl viską apgalvoja iki smulkmenų. Šiai progai poros ieško vietos kur galėtų smagiai atšvęsti su būriu artimųjų ir draugų. Tam, kad nereikėtų jaudintis dėl šventės organizavimo scenarijaus, rūpintis svečių patogumu, skaniu maistu ir šventės atmosfera, geriausia būtų rinktis švęsti savo meilės šventę restorane.

Kadangi restoranas yra įsikūręs pačiame Kauno semaniesčio centre, jums davus santuokos įžadus Rotušėje, bus nesudėtinga atvykti į šventės vietą, nes restoraną nuo Rotušės skiria tik 50 metrų atstumas. Jums pageidaujant, santuokos ceremonija gali būti suorganizuota ir restorano ar viešbučio erdvėse. O šio restorano personalas ne tik pasirūpins išskirtiniu salės dekoru, gyvomis gėlėmis, puikia muzika, bet ir nustebins jus ir jūsų svečius maisto meniu, kuriame bus pagaminti patiekalai, skirti jūsų šventei pagal jūsų norus ir pageidavimus. Tad jei ieškote išskirtinės, jaukios ir unikalios savo interjeru vietos būsimai vestuvių šventei Kaune, rekomenduojame jau dabar atvažiuoti apsižiūrėti ir nusprendus, rezervuoti sau tinkamą datą.

Šventės metu galite rinktis šokių aikštelę po atviru dangumi viešbučio lauko terasoje iš kurios atsiveria nuostabūs Kauno senamiesčio vaizdai. Jūsų patogumui, galima nakvynė jums ir jūsų svečiams bei vėlyvieji šventiniai pusryčiai. Tuomet turėsite galimybę ilgiau pasidžiaugti savo švente kartu su jais ir smagiai praleisti laiką, nesijaudinant dėl jų komforto.

O jei pageidaujate, kad jūsų šventė būtų suplanuota iki smulkiausių detalių, pasidalinkite savo vizija, o profesionalų komanda pasistengs įgyvendinti tai kartu su patyrusiais renginių vedėjais, floristais ir muzikantais.