Juoda suknelėEgzistuoja labai daug skirtingų suknelių tipų ir modelių, tačiau nei vienas iš jų nėra toks populiarus ir mėgstamas, kaip juoda suknelė. Dėvėdama juodą suknelę moteris atrodo nei per prastai, nei per daug pasipuošusi. Teisingai pasirinkus aksesuarus, atrodysite ir ofise,ir kino salėje,ir net prabangiame kokteilių vakarėlyje.

Jeigu norite atrodyti nerūpestingai, bet kartu prašmatniai ir stilingai, laisvo stiliaus juodos ilgos suknelės iki žemės yra pats tinkamiausias pasirinkimas. Taip vilkėdamos galite ne tik praleisti tingų laisvadienį mieste, bet ir mėgautis vėlyvais sekmadienio pusryčiais su draugais ar eiti į romantišką popietės pasimatymą parke. Su tokia suknele ne tik atrodysite puikiai, bet ir jausitės nepaprastai patogiai.

Plonas, švelnios medvilnės ar šilko sukneles, kurios lengvai krenta, anksčiau dėvėdavo tik modeliai, o dabar šiomis suknelėmis puošiamės vis dažniau ir mes. Ir visai nenuostabu, juk nėra nieko seksualesnio nei juoda lengva slidi suknelė, kuri puikiai tiks ir dienai, ir vakarui, priklausomai nuo aksesuarų ir kitų drabužių, su kuriais ją derinsite. Laisvalaikiu tokios suknelės puikiai derės su oversized tipo megztukais,tuo tarpu jei norite visus pritrenkti vakarėlio metu, tereiks lūpas paryškinti žvilgančiu raudonu lūpdažiu ir įšokti į juodus aukštakulnius batelius.

Vargu ar galima kada suklysti dėvint klasikinio kirpimo juodą suknelę, kuri puikiai tiks formaliomis progomis, darbinių kelionių metu ar susitikimuose. Jas galite dėvėti nuo ankstyvo ryto susitikimo iki vėlyvos vakarienės ar oficialios vakaro šventės. Tereiks priderinti tinkamus aksesuarus bei pasikeisti batelius ir visuomet atrodysite puikiai. Ofise, susitikimo ar verslo išvykos metu suknelę derinkite prie klasikinių batelių ir švarkelio, tuo tarpu dėvėdami suknelę vakare pagyvinkite ją išraiškingais aksesuarais bei stilingomis basutėmis ant kulno.