kroviniai, eskpedijavimas, pervežimas

Kalbant apie krovinių pervežimą, įprasta yra manyti, kad tai yra vilkikas, vežantis prikabintą krovinį ir pristato jį į nurodytą vietą.

Tačiau ekspedijavimas apima didesnį logistikos paslaugų spektrą, kurį atlieka profesionalūs logistikos bendrovės transporto vadybininkai ir kiti specialistai.

Gavę užsakymą ar užklausą, jie visų pirma sudaro optimaliausią krovinio gabenimo maršrutą ir suranda tinkamą vežėją. Taip jie rūpinasi ir krovinio pristatymu iki durų.

Ekspedijavimo paslaugas teikianti įmonė taip pat rūpinasi visais reikalingais dokumentais ir tinkamu jų įforminimu bei krovinio draudimu.

Pasitelkę šiuolaikines maršrutų valdymo sistemas, jie klientui suteikia galimybę stebėti krovinio judėjimą bei pervežimo proceso būsenas realiu laiku. Jį žinodami, galėsite lengviau planuoti savo kasdieninius darbus ir prekių ar užsakymų gavimą bei pristatymą, taip užtikrinant kuo efektyvesnį tiekimo grandinės darbą ir nepriekaištingą klientų aptarnavimą. Logistikos bendrovės taip pat teikia ir krovinių išmuitinimo bei muitinės tarpininkavimo paslaugas bei sutvarko visus reikiamus dokumentus, leidimus ir draudimus.

Krovinių ekspedijavimo srityje konkurencija yra labai didelė, nes importavimas ir eksportavimas yra itin pelninga daugelio įmonių veiklos sritis. Jums prašant, už ekspedijavimą atsakingas asmuo gali organizuoti visą jūsų verslo eksportą ir importą. Taip pat organizuoja ne tik ekspedijavimo procesą, pervežimus, bet ir konsultuoja pačiais įvairiausiais su ekspedijavimu susijusiais klausimais.

Kodėl verta rinktis krovinių pervežimo ekspeditorių?

1) Jis sutvarkys visus reikalingus dokumentus, susijusius su krovinio pervežimu, išmuitinimu ir draudimu;

2) Jis gali konsultuoti krovinio sandėliavimo, rizikos vertinimo bei valdymo klausimais;

3) Turi pačios įvairiausios patirties, valdant stresines situacijas tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu;

4) Jums nereikės jaudintis ir rūpintis dėl savo krovinio pervežimo, nes visa tai už jus atliks ekspeditorius, kuris pasistengs, jog jūsų krovinys atvyktų laiku ir nepažeistas, būtų pristatytas į jūsų nurodytą vietą.