Jeigu važiuojant netikėtai suges jūsų automobilis, tai sukels streso ne tik jums bet ir jūsų artimiesiems. Nei vienam iš mūsų nepatinka neplanuoti dalykai, bet nereikia nusiminti ir pasimesti, kaip ir kitas problemas – stengtis išspręsti operatyviai ir su mažiausias nuostoliais. Tokiomis gyvenimo aplinkybėms yra skirta pagalbos kelyje paslauga bet norint ja pasinaudoti reikia iš anksto žinoti tam tikrus dalykus apie kuriuos ir aptarsime šį kartą.

Galbūt priklauso nemokama paslauga

Sugedusiam ar po avarijos apgadintam automobiliui gali būti reikalinga skirtinga pagalba – remontas vietoje arba transportavimas Prieš skambinant į tarnybą jums reikėtų peržiūrėti savo draudimo polisą ir pasitikrinti galbūt transportavimo paslauga priklauso jums nemokamai. Kaip mus informavo www.gerastralas.lt vis dar pasitaiko kai vairuotojai išsikviečią tralą į įvykio vietą ir tik vėliau išsiaiškina, kad už paslaugą galėjo ir nemokėti.

Žemėlapis telefone išgelbės visada

Kai tai išsiaiškinsite, kitas klausimas yra apie jūsų lokaciją ir apie mechaninę pusę. Kiekvienai avarinės pagalbos tarnybai yra svarbu kuo tiksliau žinoti kur yra klientas kuriam reikalinga pagalba. Kuo tiksliau nurodysite savo koordinates, tuo greičiau jus suras. Jei tai tarpmiestinis kelias, užteks pasakyti artimiausios pravažiuotos gyvenvietės pavadinimą, degalinę ar kitą įsimintiną objektą. Kur kas kebliau jei sugedote kaimo kelyje ar miške ir kitose sunkiau privažiuojamose vietose, tokiu atveju jums tikrai gali prireikti telefono su Google žemėlapiais tam kad gerai susiorientuotumėte kur esate ir galėtumėte papasakoti vairuotojui kur jam važiuoti. Mažiau išlaidų patirsite jeigu jūsų mašina suges mieste, tuomet pas jus atvažiuos greičiau ir tai kainuos pigiau.

Nuo gedimo tipo priklauso kokios pagalbos reikia

Net jei ir nesuprantate apie automobilių detales ir remontą, reikia gerai apžiūrėti transporto priemonę iš visų pusių. Dabar kiekvienas išmanusis telefonas turi kokybišką kamerą, todėl rekomenduojame nufotografuoti gedimo vietą ar auto įvykyje patirtą žalą tam kad galėtumėte pagalba kelyje. Pagal tai techninės pagalbos darbuotojai žinos kokios markės tai automobilis ir kokių įrankių gali prireikti.

Atsiskaitymo būdai

Keliaujant visuomet gerai turėti grynųjų pinigų tačiau šiais laikais, ypač jauni žmonės atsiskaitinėja tik elektroninėmis priemonėmis. Skambinant pagalbos kelyje numeriu, paklauskite ne tik apie tai kiek kainuos paslaugos bet ir ar yra galimybė atsiskaityti ne tik grynais bet ir banko kortele. Ne visos įmonės turi nešiojamus kortelių skaitytuvus tad vien dėl šio nepatogumo jums teks atsisakyti jų paslaugų. Po atliktos paslaugos turite teisę įmonės paprašyti atsiųsti sąskaitą-faktūrą.