Vasara – puikus laikas praleisti daugiau laiko gamtoje su šeima, draugais ar kitais artimaisiais. Vasaros metu galima užsiimti begale pramogų, kurios ne tik pradžiugins širdį maloniomis emocijomis, bet ir padės sutvirtinti kūną. Galima rinktis iš daugybės pramogų, tokių kaip: pasivažinėjimas kartingais, karstymasis medžiuose įrengtais takais, šuoliai guma nuo tilto ar parašiutu iš lėktuvo ir net pasiplaukiojimas baidarėmis.

Kartingai

Nors šiai dienai kartingai gali būti tiek lauke, tiek ir viduje, tačiau niekas nepaneigs, kad smagiausi pasivažinėjimai vyksta būnant po saule. Lauke esančios trasos paprastai būna didesnės, greitesnės ir ekstremalesnės. Tai puiku pramoga pasitikrinimui, kuris iš šeimos narių ar draugų greičiausias sėdint už vairo.

Karstymasis po medžius

Ši pramoga tinka žmonėms, nebijantiems aukščio bei pasitikintiems savo jėgomis. Daug miškuose įsirengusių takų medžiais reikalauja tam tikro fizinio pasirengimo, pasitikėjimo savimi bei puikios pusiausvyros. Neturint šių duomenų, toks karstymasis gali atrodyti itin sudėtingas ir pareikalauti daug jėgų. Tačiau taip pat tai puiki pramoga, kuri sukelia įvairiausių emocijų ir priverčia širdį plakti greičiau

Šuolis parašiutu ar guma

Ši pramoga tikriems nuotykių ieškotojams. Pati pramoga nėra ilga ir prabėga tarsi sekundė, tačiau patirtas laisvo kritimo jausmas bei jaudulys širdyje išlieka amžiams ir norimasi patirti dar ir dar kartą. Viso proceso metu ilgesnį laiką trunka pasiruošimas tiek fiziškai, tiek ir psichologiškai, nes toks kritimo jausmas kiekvienam nėra natūralus ir keliantis abejones. Tačiau kai ryžtamasi tai padaryti – nepasigailima.

Plaukimas baidarėmis

Tai turbūt saugiausia ir ramiausia pramoga iš visų išvardintų. Ji nereikalauja fizinio pasirengimo, dažniausiai būna ramaus pobūdžio, todėl puikiai tinka linksmam laiko praleidimui su artimaisiais. Tiesa, baidarės irklavimas gali būti sudėtingas pradedantiesiems, tačiau vos po kelių minučių įprantama ir kelionė tampa tarsi pasivaikščiojimas parke. Norintiems daugiau veiksmo ir jaudulio rekomenduojama rinktis maršrutus tokiomis upėmis, kurios pasižymi sraunumu bei vingiuotais keliais. Plaukimas Voke gali būti ta pramoga, kuri tikrai patiks ir paliks didelį įspūdį. Žinoma, Lietuvoje yra daug upių, todėl ne tik plaukimas Voke, bet ir kitomis garantuos gerai praleistą laiką.