Starteris – viena svarbesnių automobilio detalių, be kurio jo užvedimas būtų neįmanomas. Tai yra nedidelis elektrinis variklis, sukuriantis sukimo momentą, reikalingą užvesti pagrindinį automobilio variklį. Tvarkingame ir prižiūrimame automobilyje šie elementai veikia patikimai, tačiau su laiku gali atsirasti šiokie tokie trikdžiai ir galu gale ateina momentas, kai tenka pasirūpinti nauju prietaisu. Dažniausiai tai įvyksta pačiu netinkamiausiu metu, todėl kai sugenda starteris, kaina ir kitos išlaidos būna ne tokie svarbūs kaip galimybė kuo greičiau ir vėl užvesti automobilį.

Kaip ir daugelį automobilio dalių, starterius be problemų galima įsigyti internetu. Na o kaip dar, jei automobilis neužsiveda? Vienas paprasčiausių būdų, tai pažiūrėti turimo įrenginio serijinį numerį ir pagal jį išsirinkti tokį patį arba analogišką modelį. Žinoma jį galima parinkti ir žinant technines charakteristikas automobilio elektros įrangos. Įtampa, kaip ir daugelio automobilyje naudojamų detalių turėtų būti lygi 12 voltų, tiek kokia yra nominali akumuliatoriaus įtampa. Starterio galingumas gali varijuoti nuo 0,7 iki 8 kW. Energijos sąnaudos – rodiklis, parodantis, kiek energijos sunaudoja įrenginys kai automobilis stovi su įjungtu ant laisvos apvaros variklio. Sukimosi kryptis – svarbus rodiklis, renkantis starterį su asimetriniu tvirtinimu. Starterio bendekso krumpliaračio dantys – svarbu žinoti koks yra jų skaičius jūsų turimame įrenginyje. Taip pat yra ir kiti parametrai ir charakteristikos, tokios kaip jungčių ir tirtinimo tipai ir pan.

Kitas svarbus momentas, starterio pirkime internetu – daryti tai tik patikimose svetainėse, kurios gali garantuoti ne tik parduodamos produkcijos kokybę, bet ir aukštą aptarnavimo lygį. Be to, patartina pirkti iš svetainės kurį specializuojasi į jūsų perkamas prekes ir siūlo patikimų ir žinomų gamintojų ir prekinių ženklų produkcija, kuria galite pasitikėti.