Miegamojo erdvė visiems be išimties yra svarbi atsipalaidavimo, poilsio ir ramybės oazė. Čia kaip niekada yra svarbu harmonija ir preciziškumas, tobulai perteiktas į interjero stilių.

Nors modernaus stiliaus interjeras skiriasi nuo kitų, šio stiliaus kūrime galima leistis į gana nemažai skirtingų pasirinkimo variacijų. Būtent modernus dizainas leidžia perteikti ir apjungti net keleto skirtingų stilių įvairovę.

Kuriant modernų miegamojo interjerą, vertėtų didesnį dėmesį skirti funkcionaliems baldams ir minimalistiniams dizaino elementams. Miegamojo lova – vienas svarbiausių miegamojo zonos interjero akcentų.

Moderniame stiliuje galimi įvairūs jos pasirinkimo variantai:
• lova su masyviu minkštu galvūgaliu;
• berėmė lova;
• lova su metaliniu arba mediniu korpusu.

Visa tai iš abiejų pusių galiausiai išpildo prie lovos derantis dviejų naktinių staliukų komplektas, kuris yra būtinas miegamojo interjero kūrime.

Paprastai moderniam miegamojo stiliui būdingos aiškios linijos, ramūs tonai ir neperkrautas interjeras. Priklausomai nuo erdvės dydžio, atitinkamai reikėtų derinti tam tikrus akcentus. Pavyzdžiui, nedidelėms erdvėms vertėtų rinktis šviesių tonų spalvas, tuo tarpu tamsių tonų apdailas rinktis erdvesniems miegamojo kambariams.

Siekiant į miegamojo zoną įvesti šiek tiek prabangos, drąsiai galima rinktis juodos ir aukso spalvos derinius, kurie suteiks šiek tiek klasikinės prabangos užuominų. Tai nebūtinai gali būti baldas, kartais pakanka užuolaidų ar išraiškingesnių baldo kojelių.

Didesnėse erdvėse galima įkomponuoti poilsiui skirtą zoną su patogiais foteliais bei minimalistiniu žurnaliniu staleliu. Esant poreikiui, čia taip pat galima sukurti darbo zoną, subtiliai atskiriant ją dekoruota minimalistinio stiliaus puikiai priderinta sienele. Kiekvienu atveju dėmesį skirkite ne kambario išvaizdai, o patogumui bei komfortui.

Šio stiliaus taip pat tikrai nesugadins akcentinė sienelė arba masyvus minkštos medžiagos galvūgalis, dekoruotos pagalvėlės ar išraiškingas paveikslas.