nimirstancios geles, gimtadienis

Laukti šventės taip pat smagu, kaip ir ją švęsti, todėl dalinkites su vaiku laukimo džiaugsmu. Artėjant gimtadieniui, aptarkite, kokia tai bus diena, kaip puošite kambarį, kuriame vyks šventė. Prieš gimtadienį svečiams nusiunčiami kvietimai, juos užrašant ir nupiešiant kartu su vaiku. Gimtadienio dieną vaikui sudarykite šventinį įvaizdį, aprenkite išeiginiais drabužėliais, apaukite bateliais, šventiškai sušukuokite plaukučius. Gimtadienio šventė visada pilna ispūdžių, todėl svarbu, kad vaikai būtų pailsėję, mažyliams tinkamiausias laikas- pirma dienos pusė. Svečiai dovanoja gėles ir dovanėles, šventės pradžioje dovanėlės neišpakuoja, jas sudeda į atskirą vietą ir tik pobūvio pabaigoje išpakuoja, jeigu dovanėlės išpakuojamos šventės pradžioje, vaikai nepasidalina naujais žaislais tai geriau šį ritualą palikti pabaigai. Šventės kulminacija- tortas, žvakučių pūtimas.

Miegančios rožės

Įprastos rožės dažniausiai džiugina kelias dienas. Įvairiausių bandymu metu buvo ieškoma kaip išlaikyti rožes ilgesnį laiką gražias ir gyvybingas, taip atsirado nemirštančios gėlės arba kitaip vadinamos- miegančios rožės. Vienintelis skirtumas nuo tikrų rožių yra tas, kad miegančios rožės netri jokio aromato, bet nuostabi gėlių kompozicija turėtų džiuginti jus arba jūsų mylimą žmogų ilgą laiką. Miegančios rožės atitinka visus ekologinius reikalavimus, ne alergiškos, ne kenksmingos žmogui, jos pasirenkamos kaip dovana, kaip interjero kompozicija ar konferencijų salės puošmena.

Miegančių rožių priežiūra

Miegančios rožės nereikalauja jokios priežiūros, jos išlieka gyvos net iki kelerių metų ir joms nereikalingas papildomas vandens kiekis. Svarbu joms surasti tinkamą vietą namuose, patariama vengti tiesioginių saulės spindulių, nestatyti gėlių greta radiatorių, greta židinio ir panašiai. Tinkamoje vietoje laikoma rožė gali jus džiuginti iki 3 metų. Miegančios rožės- tai meilės ir ilgaamžiškumo simbolis.