Ar jūsų nagai lūžinėja, skilinėja ir ieškote būdo pasidaryti efektyvų manikiūrą ilgesniam laikui? Tada gelinis manikiūras kaip tik jums. Šiame straipsnyje sužinosite pagrindinę informaciją apie tai.

Kas yra gelinis manikiūras?

Geliniai nagai, šalia gelinio nagų lakavimo, yra vienas populiariausių nagų priauginimo būdų. Tai taip pat idealus būdas „pažaboti” silpnus ir lėtai augančius nagus, nes gelinio manikiūro dėka galite žymiai prailginti nago plokštelę ir suteikti jai bet kokią norimą formą. Šis metodas taip pat puikus, kai norite unikalaus dizaino manikiūro.

Kaip atliekamas gelinis manikiūras?

Kruopštų manikiūrą profesionaliuose grožio salonuose užtrunka atlikti apie pusantros valandos, tačiau tai priklauso nuo papildomų dekoracinių sprendimų – jų klijavimo, štampavimo ar raštų kūrimo. Kaip tiksliai atrodo visas gelinio manikiūro kūrimo procesas?

Gelinis nagų priauginimas gali būti atliekamas dviem būdais, tačiau kiekvieno iš jų pagrindinė sudedamoji dalis yra gelis, sukietinamas UV arba LED lempoje. Dažniausiai darbui su geliu naudojami lipdukai ar formelės, su kurių pagalba yra priauginamas nagas. Pačioje pabaigoje dilde arba frezavimo įrankiu formuojami nagai, o vėliau lakuojama pasirinkta spalva bei dedamos dekoracijos ar kuriami unikalūs dizainai.

Gelio pašalinimas nuo nagų

Gelis „auga“ kartu su nago plokštele, todėl ataugimas yra visiškai normalus ir po kelių savaičių jį reikėtų papildyti arba visiškai pašalinti. Gelio masei šalinti naudojamas frezavimo įrankis, nors kartais ir dildės, tačiau jų naudojimas yra smarkiai sumažėjęs. Frezos antgaliai nagams gali padėti greit ir efektyviai nuimti gelį, tačiau tam reikia specialių mokymų, kadangi neturint teorinių žinių, galima nesunkiai pažeisti nago plokštelę. Tinkamas gelio pašalinimas nuo nago plokštelės yra labai svarbus, kitu atveju galite sugadinti savo natūralius nagus.