Gėlių pristatymasNemaža žmonių dalis įsivaizduoja, jog užsiėmimas gėlių pardavimu yra pakankamai nedidelių investicijų reikalaujantis sritis, ko pasekoje apie šią verslo sritį jie mąsto ir patys. Vis dėlto, tokiems žmonėms vertėtų nusiimti rožinius akinius, kadangi tokių paslaugų teikimas reikalauja didesnio įstatinio kapitalo, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Gėlių pristatymas
Gėlių pristatymas į namus yra ta paslauga, kurios neteikiant šiomis dienomis būti konkurencingu gėlių pardavimo rinkoje yra praktiškai neįmanoma, ko pasekoje investuoti į šios paslaugos teikimą privalo praktiškai visos apie sėkmę galvojančios gėlių pardavimo įstaigos. O tai reikalauja pakankamai nemenkų lėšų – kalbame tiek apie gėlių transportavimui reikalingo automobilio įsigijimą, tiek ir apie jo priežiūrą ir kelionėms reikalingą kurą, o jei dar pridėsime algą, kurią teks mokėti gėlių pristatymu į namus pasirūpinančiam darbuotojui, gausime pakankamai nemenką sumą, kurią šiam tikslui gėlių pardavimu užsiimanti įmonė privalės skirti kiekvienais metais.

Gėlių importas
Taip, jei kalbėsime apie įprastas gėles, kurių įmanoma įsigyti praktiškai bet kurioje turgavietėje, jų importas gėlių platinimu užsiimančioms parduotuvėms nekainuoja, kadangi jos yra į Lietuvą vežamos labai dideliais kiekiais, todėl viskas ką reikia sumokėti tokiu atveju – perkamų gėlių savikaina. Visgi, norint įveikti jau minėtą išties didelę šioje srityje vyraujančią konkurenciją, gėles platinančios įmonės neretai pasirenka užsiimti ir įvairių netradicinių gėlių prekyba, kuri reikalauja kur kas didesnių išlaidų nei būtų galima įsivaizduoti. Perkant tokias gėles reikia sumokėti ne tik pradinę jų vertę, bet ir gėlių įvežimo į šalį išlaidas. Sudėjus tiek specifinių, tiek ir įprastų gėlių įsigijimui reikalingas lėšas, gausime išties labai dideles pinigų sumas, kurios, vėlgi, privalės būti įtrauktos į įstatinį tokio tipo įmonės kapitalą.