Kodėl apsimoka refinansuoti paskolas

Kasdien nutinka pačių įvairiausių situacijų, tad niekada negali žinoti kokie finansiniai iššūkiai gali užklupti, Ypač tai aktualu siaučiant pasaulinei pandemijai, kuomet lėtėja ekonomika ir sumažėja daugelio žmonių vartojimas. Tuomet, nelabai yra galimybių papildomai užsidirbti ir atidėti taupymui, kad garantuoti sau ir savo šeimai saugesnį rytojų.

Nemažai jaunų šeimų turi finansinių įsipareigojimų, paskolas būstui ar lizingus. Tad labai aktualus klausimas yra galimybė iškilus finansiniams sunkumams ar laikinai netekus darbo pasinaudoti tokio pobūdžio paslauga kaip refinansavimas. Kaip tai veikia?

Pirmas dalykas, ką suteikia refinansavimas, tai galimybė savo turimas paskolas ar kitus finansinius įsipareigojimus perkelti į vieną kredito bendrovę, kuri ir rūpintųsi visomis jūsų skolomis ir sutartą laiką padengtų jūsų įsiskolinimus, palankiomis sąlygomis.

Atsižvelgiant į savo poreikius, galite rinktis kreditų refinansavimą, apmokėti būstų paskolas ar patenkinti antstolių reikalavimus. Pasinaudoti refinansavimo paslauga galima labai nesudėtingai nuotoliniu būdu. Pateikę paraišką internetu, Ši paslauga yra teikiama pilnamečiams asmenims, kurie atliko tapatybės patvirtinimo procedūrą. Tai padaryti galima pasinaudojus SMART ID programėle ar identifikacija nuotoliniu būdu. Tai yra visiškai saugu ir patikima, o ir finansinė našta bus lengvesnė, kol galėsite grįžti į ankstesnį pajamų lygį. Pasinaudojus refinansavimo paslauga galima visas paskolas apjungti į vieną vietą, kur lengviau bus valdyti ir po truputį mažinti savo įsiskolinimų sumą. Taip pat taip žymiai patogiau kontroliuoti kada kam reikia sumokėti bei sutrumpinti finansinių įsipareigojimų terminą. Tai turi įtakos ir turimų paskolų palūkanų dydžiui, kurį galima kiek įmanoma labiau sumažinti.

Priklausomai nuo jūsų kredito istorijos, gaunamų pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų priklausys ir tai kokiomis sąlygomis jums bus suteikiama refinansavimo paslauga. Kiekvienas atvejis yra vertinamas individualiai ir pateikiamas optimaliausias pasiūlymas kliento naudai.