akustines sieneles

Akustinės sienelės sukuria tinkamą komfortą darbo vietoje, užtikrina žemą garso pralaidumą, itin triukšmingose darbo aplinkose. Tokio pobūdžio akustines pertvaras įrengti labai paprasta, jos neužima daug vietos, neapkrauna erdvės ir suteikia galimybę pagerinti darbovietės akustines savybes. Šis gaminys vis dažniau pasirenkamas vietose, kuriose įprastas triukšmingas rėžimas ir kurios siekia greito, vizualiai patrauklaus ir pigaus sprendimo.

Akustinių sienelių įrengimas

Akustinės pertvaros tvirtinamos tarp dviejų ar daugiau stalų, jos suteikia darbo vietai individualumo ir estetiškai įsiterpia į erdvę. Svarbiausia šio produkto savybė- garso izoliacija, užtikrinanti žemą garso pralaidumą itin triukšmingose darbo aplinkose. Sienelės sudarytos iš medžio plaušo plokštės, paminkštintos elastiniu putų poliureateno sluoksniu ir aptrauktos pasirinktos spalvos vilnos ar kito audinio medžiaga. Paminkštintas sluoksnis ne tik suteikia geresnes garsą izoliuojančias savybes, bet ir gali būti naudojamas dokumentų bei rašiklių prisegimui smeigtukais.

Darbovietės dizaino kūrimas

Darbovietės dizaino kūrimas- tai sudėtingas ir daug žinių reikalaujantis procesas. Natūralu, jog ilgą laiką praleisdami vienoje vietoje trokštame nors kiek privatumo. Ofisuose vyraujanti darbo atmosfera spinduliuoja garsine energija, kuri yra arba sugeriama, arba atspindima patalpose esančių objektų. Taip pat darbuotojus gali blaškyti kolegų pašnekesiai arba tiesiog greta sėdinčio darbuotojo telefoninis pokalbis. Todėl labai svarbu, jog ofiso patalpose būtų užtektinai garsą sugeriančių paviršių, kurie ir padidintų bendrą akustinį komfortą.

Kas sudaro akustinių sienelių asortimentą?

Biurų akustinių sienelių asortimentą sudaro: sienų, lubų, stalų panelės ir laisvai pastatomos sienelės. Derindami skirtingų spalvų,, formų, dydžių bei funkcijų akustines paneles, sukursite tylias darbo erdves ar asmenines poilsio vietas didelėse patalpose. Akustinių sienelių sistema leis atskirti erdves atskiruose ofisuose.