automobiliu nuoma, verslui ilgalaikeKuo toliau, tuo labiau įvairių verslo sričių įmonės pagalvoja apie socialinę atsakomybę ir aplinkosaugą, todėl vietoj to, kad įsigytų reikalingą transportą, pasirenka alternatyvą – ilgalaikę jo nuomą.

Verslui ilgalaikė automobilių nuoma tikrai apsimoka, nes ji teikia daug naudos, pvz. automobilių įsigijimas ir eksploatavimas reikalauja nemažai finansinių kaštų, o nuomojantis, jūs mokate tik nuomos mokestį, o visa automobilių techninė priežiūra, draudimais, rūpinasi automobilių nuomos paslaugų tiekėjas. Jums taip pat nereikia rūpintis, kad automobilių nuoma pabrangs, nes šie kaštai nesikeičia, net ir pasikeitus rinkos sąlygoms. Tuo tarpu įsigyjant lizingu ar išperkamąja nuoma, jūs už jas sumokate didesnę nei rinkos kainą dėl kintančių palūkanų normų.

Nuomojantis automobilį verslui ir sutarties sąlygos yra lankstesnės nei automobilio lizingo ar įsigijimo. Priklausomai nuo savo poreikių, jūs kas mėnesį galite keisti automobilių skaičių, klasę ir dydį savo įmonėje. Galbūt jums prireiks didesnio kiekio automobilių tik projekto laikotarpiu, todėl jam pasibaigus, galėsite nevaržomai jų atsisakyti, be jokių kliūčių ar papildomų sąlygų. Taip pat gal jums prireiks lengvuosius automobilius pakeisti į komercinius, tai taip pat lengvai galėsite padaryti.

Nuoma padeda automobilių panaudojimą priderinti prie verslo poreikių ir naudotis jais kaip darbo įrankiais, o ne įmonės turtu. Naudojantis ilgalaike automobilių nuoma, visos su tuo susijusios išlaidos yra įtraukiamos į sąnaudas, todėl nereikia rūpintis automobilių, kaip ilgalaikio turto apskaita, jų eksploatavimo kaštais, technine apžiūra ar realizacija. Taip optimizuosite savo įmonės kaštus, o sutaupytas lėšas galėsite nukreipti kitoms veikloms. Taip pat ir jūsų įmonės kreditingumas išliks nesumažėjęs.

Ilgalaikė automobilio nuoma gali būti pasirinkta atsižvelgiantį metines ridas, automobilio eksploatacijos pobūdį, vairavimo aplinką ir kitus veiksnius, turinčius įtakos eksploatacijos kaštams.