kroviniu gabenimas i svedija

Nors krovinių gabenimas keltu atskirais atvejais gali užtrukti ilgai, tačiau tai vienas iš būdų, kuriuo galima gabenti labai įvairius krovinius. Kaip žinia, lėktuvu arba sausumos keliais transportuoti galima ne visus. Be to, krovinių gabenimas oro transportu taip pat ir labai brangus, o žeme – ne visada saugus. Ypatingai, jeigu reikalinga gabenti didelius ir nestandartinius krovinius, jų gabenimas sausuma gali būti dar ir sudėtingas.

Krovinių gabenimas keltais dažniausiai vykdomas Skandinavijos kryptimis. Iš Lietuvos šiuo metu galimos visos pagrindinės kryptys – tai Vokietija, Suomija ir Švedija. Pastaroji turi net kelias galimas atvykimo kryptis https://www.ferrybookings.lt/lt/patarimai/keltai-i-svedija. Esant poreikiui, išvykimo jūrų uostas gali būti ne būtinai iš Lietuvos. Yra galimi patys įvairiausi variantai, o sprendimai – geriausiai atitinkantys kliento poreikius.

Jeigu reikalinga, logistikos bendrovė gali lanksčiai prisitaikyti ir pasiūlyti pačius palankiausius krovinio gabenimo ir plukdymo būdus. Gabenimo sąlygos ir maršrutai taikomi pagal individualius kliento poreikius. Kiekvienu atveju keltas taip pat skiriasi pakrovimo talpa, todėl priklausomai nuo to, yra derinamas išvykimo, atvykimo laikas ir gabenimo kaina.

Nepaisant visko, krovinių gabenimas keltu yra saugus, kroviniai gali būti tiek standartiniai, tiek priskiriami pavojingiems kroviniams. Žinoma, visais atvejais būtina tinkamai užpildyti reikalingus dokumentus. Taip pat, kaip ir sausuma, gabenamiems kroviniams gali būti taikomas temperatūrinis režimas, krovinio palyda ir kitos papildomos paslaugos.

Priklausomai nuo oro sąlygų ir galutinio kelionės tikslo (jūrų uosto), kelionės trukmė gali skirtis. Tačiau, pavyzdžiui į Švediją, kelto kelionė trunka ne mažiau 10 valandų. Yra ir labai trumpų keltų maršrutų, trunkančių vos kelias valandas, todėl kroviniai gali būti nugabenti ir labai greit. Bet kuriuo atveju, keltų reisai vykdomi dažnai, todėl visi klientų užsakymai vykdomi laiku ir užtikrintai.