terasos grindinysTerasos grindinys – labai svarbi šio priestato dalis. Būtent dėl jos svarbos žmonėms ši terasų detalė sukelia išties daug problemų, renkantis medžiagą, iš kurios ji bus gaminama. Būtent apie tai, kokio tipo grindinius rinktis šiomis dienomis yra geriausia, šiandien ir kalbėsime.

Medinis grindinys
Medinis grindinys – vienas iš populiariausių pasirinkimų statant terasas. Pirmiausia taip yra dėl to, nes medienos kainos tikrai nėra labai didelės, tad šis variantas puikiai tinka visiems, kurie įdėmiai stebi savo finansinę padėtį. Taip pat, medinis grindinys yra veikiausiai tas, kurį apdirbti yra lengviausia – tokių grindinio formų, kokias galite išgauti iš įvairių rūšių medienos, neišgausite nei iš vienokių ar kitokių trinkelių, nei iš akmenų.

Akmeninis grindinys
Akmeninis grindinys – dar vienas ganėtinai dažnas pasirinkimas kalbant apie grindinį terasose. Neįsivaizduokite, jog kalbame apie didelius akmenis, ant kurių vaikščioti yra išties nelengva – kalbame apie iš nedidelių akmenėlių sudarytą terasos pagrindą, ant kurio vaikščiojant problemų tikrai nekyla bei yra netgi malonu. Taip pat, tokie akmenys nėra labai brangūs, todėl bendra suma, išleista tokio grindinio darymui, bus išties nedidelė. Vis dėlto, toks grindinys turi ir vieną minusą – tai yra ganėtinai banalus bei jau tūkstančius kartų naudotas variantas, kurį paversti originaliu yra išties labai sunku, kas ir lemia tai, jog originalių sprendimų ieškantys žmonės vis dažniau atsisako galimybės terasoje rengti būtent tokio tipo grindinį.

Grindinys iš trinkelių
Terasos grindinys iš trinkelių – vis labiau populiarėjantis pasirinkimas žmonėms renkantis koks bus jų terasos pagrindas. Taip, nemažu minusu tokiam pasirinkimui tampa tai, jog trinkelės yra brangesnės tiek už medieną, tiek ir už smulkius akmenis. Jei dar pridėsime ir pinigų sumą, kurią tenka sumokėti trinkelių dėjimo paslaugas atliekantiems žmonėms – gauname išties dideles išlaidas grindinio iš trinkelių dėjimui. Vis dėlto, žmonės šiomis dienomis pakankamai dažnai pasiryžta investuoti į jas nepagailėdami savo lėšų, ką lemia tiek puiki kokybiškomis trinkelėmis grįsto grindinio išvaizda, tiek ir komfortas vaikštant ant jo.