Vasara yra tas metas, kai mes nešiojame minimalų kiekį drabužių, o jei oro temperatūra yra aukšta, tuomet stengiamės, kad jie būtų kuo plonesni, kvėpuojantys ir lengvai prižiūrimi. Tačiau norui pasipuošti ir puikiai atrodyti sezoniškumo nėra. O tą lengva padaryti ir prie paprasčiausio rūbų derinio parinkus tinkamus aksesuarus.

Kalbant apie tai kokiu aksesuarus geriau rinktis vasarą, tai jokių taisyklių nėra. Tad leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui ir neribotai fantazijai, nes vasarą įvairiausi kaklo papuošalai yra itin paklausūs. Nuo minimalistinio stiliaus iki avangardo, drąsiai rinkitės priklausomai nuo nuotaikos ir noro išreikšti save. Galima derinti keletą skirtingo stiliaus papuošalus. Pakabukus ar karolius nešiokite kaip apyrankes ir stebinkite savo išradingumu aplinkinius. Kuo keisčiau ir išradingiau, tuo įdomiau. Ar prie lininės ar prie plazdančio šifono suknelės, papuošalai atrodys dar efektingiau ir trauks aplinkinių dėmesį. O kada dar sau leisti eksperimentuoti ir kurti vis naujus derinius, jei ne vasarą. Tam nereikia nei didelių pajamų, nei prabangių prekės ženklų. Natūralumas, patogumas ir tinkami aksesuarai – tai trys dalykai, kurie vasarą patenka į “must have” sąrašų topus. Viskas skirta poilsiui, gerai nuotaikai ir lengvumui. Tai tarsi lengvas kurortinis romanas ar lengvas flirtas su savimi, leidžiant sau mėgautis, įsiklausyti į save ir pažvelgti tarsi kitomis akimis.

Jei vis dėlto manote, jog priderinti tinkamus aksesuarus jums bus sudėtinga ir vis dar daug pastangų reikalaujantis darbas, tuomet galite interneto platybėse bei socialiniuose tinkluose rasti puikių pavyzdžių, kaip galima skirtingo stiliaus aksesuarus priderinti prie įvairių rūbų derinių, tiek skirtų išeigai, tiek kasdienai ar laisvalaikiui. Taip bus paprasčiau atrasti tai kas tinka ir jums.