kompiuteriu remontasMąstydami apie verslą pakankamai dažnai ieškome vienokių ar kitokių unikalių bei iškart pribloškiančių idėjų. Bet ar tikrai kažkas naujo yra vienintelis būdas, norint sukurti pelningą verslą? Taip tikrai nėra, ką puikiai atspindi ir faktas, jog kompiuterių remontą vis dar galime vadinti sritimi, į kurią vis dar tikrai verta investuoti.

Į kompiuterių remontą galima investuoti dabar – galima bus ir po keleto metų. Taip, tai gali skambėti ganėtinai kvailai, kadangi konkurencija šioje srityje yra milžiniška net ir Lietuvoje, o ką kalbėti apie technologiškai dar geriau išsivysčiusias tiek Europos, tiek ir pasaulio valstybes. Vis dėlto, šiuo atveju visą situaciją kardinaliai keičia faktas, jog kompiuterių remonto sritis tobulėja ne metais, ir net ne mėnesiais, o dienomis, kas suteikia galimybę į šią verslo rinką „įšokti“ ir naujoms įmonėms. Taip yra dėl to, nes dalis kompiuterių remonto paslaugas teikiančių įmonių nesugeba naujovių sekti tokiais milžiniškais tempais, kokiomis jos atsiranda, ko pasekoje jų paslaugos nėra pakankamai kokybiškos, jei kalbėsime apie naujus kompiuterius. Taip, iš esmės visa ši strateginė dėlioja negalioja mažesniuose miestuose, kuriuose žmonių finansinė padėtis nėra tokia gera, jog jie galėtų leisti sau naudotis naujais pažangiais kompiuteriais. Bet jei kalbėsime apie didžiuosius Lietuvos miestus, kaip Klaipėdą, Kauną ar Vilnių, juose ši strategija yra pakankamai neblogai pritaikoma, kas paverčia kompiuterių remonto sritį nuolatos cirkuliuojančia, atkrentant silpnesnėms bei iškylant stipresnėms šios srities įmonėms.

Visa tai puikiai atspindi, jog kompiuterių remontas yra ir bus ta sritis, į kurią investuoti yra tikrai verta. Žinoma, sėkmei neužteks menko kapitalo, bet turint pakankamai lėšų investicijoms tikėtis pelno tikrai realu. Na, žinoma, taip bus tik iki tos dienos, kol kompiuteriai nustos tobulėti, nors labai abejojame, ar mes tokios dienos sulauksime.