trinkelių klojimo darbaiTrinkelių klojimas yra nuolatinę paklausą turinti paslaugą, ko pasekoje tuo užsiimti yra išties pelninga. Bet norint maksimalaus pelningumo, teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas nepakaks – svarbu pasirinkti ir tinkamą valstybę kurioje vykdysite savo veiklą, kadangi skirtingų Europos šalių rinkos skiriasi užsiėmimo trinkelių klojimo paslaugomis pelningumu.

Skandinavijos valstybės
Skandinavijos valstybės, kaip Danija, Švedija, Norvegija, Suomija ir Islandija  – tos rinkos, kuriose užsiimti trinkelių klojimu yra išties verta. Kodėl yra būtent taip? Pirmiausia taip yra dėl sąlyginai nedidelės konkurencijos šioje srityje, kuri, proporcingai vyraujantį šios paslaugos teikėjų skaičių lyginant su potencialia šios paslaugos paklausa, yra mažesnė netgi Lietuvoje. Sunku pasakyti, kodėl situacija susiklostė būtent taip, bet belieka konstatuoti, jog ilgai taip tikrai nebus, kadangi verslininkai šią spragą turėtų užkamšyti vos per keletą artimiausių metų. Verta paminėti ir tai, jog Skandinavijos šalys išsiskiria išskirtinai pajėgia ekonomika, ko pasekoje pajamos teikiant paslaugas šiose valstybėse yra vienos iš didžiausių visoje Europoje.

Didžioji Britanija
Didžioji Britanija – dar viena Europos valstybė, kurioje užsiiminėti trinkelių klojimo paslaugų teikimu yra tikrai verta. Taip, trinkelių klojimas Didžiojoje Britanijoje yra kur kas konkurencingesnė rinka, nei minėtose Skandinavijos šalyse, todėl tikėtis lengvos pradžios, siekiant susidaryti bent pradinį klientų sąrašą, bus tikrai nelengva. Bet yra galimybė to išvengti – trinkelių klojimu užsiimkite ne Didžiosios Britanijos didmiesčiuose, o mažesniuose miesteliuose. Taip, tai reikš, jog jūsų potenciali paklausa automatiškai mažėja, bet faktas, jog norint „prasimušti“ didmiesčiuose reikia ypač didelio įstatinio kapitalo, kad galėtumėte nukonkuruoti konkurentus, tad jei tuo pasigirti negalite, taikymasis į kiek mažesnio dydžio rinkas yra iš esmės vienintelis, bet tikrai ne blogas pasirinkimas.