KusetesGalbūt nedažnai, bet bent kartą gyvenime kiekvienas esame susidūrę su situacija, kai namus užplūsta daug svečių – artimųjų, draugų, kurie lieka nakvynei. Dažnai tokia nakvynė tampa namų šeimininkų galvos skausmu, nes visiems neužtenka lovų ir sofų. Tokiais atvejais nepamainomu išsigelbėjimu tapti gali kušetės.

Kušetė – tai sofa be atramos. Tai ypač minėtoje situacijoje patogus baldas, tai daugiafunkcinis, kompaktiškas ir lengvai transportuojamas bei pritaikomas baldas. Dažniausiai kušetės naudojamos svečiams paguldyti, tačiau vis labiau populiarėja ir šių baldų pritaikymas kasdieniame gyvenime – svetainėje kaip baldas, skirtas sėdėti, vaikų kambaryje kaip baldas, skirtas miegoti arba miegamajame kaip baldas, skirtas pasidėti drabužiams nakties metu. Taip atsitiko dėl šiuolaikinių kušečių patogumo ir pritaikomumo. Taip pat dėl vis drąsesnių interjero sprendimų, nes kušetės lengvai gali tapti interjero akcentu.

Kušetės gali būti įvairių formų – apvalios, stačiakampės arba kitų formų, gali būti aptrauktos pačia įvairiausia medžiaga arba natūralia arba dirbtina oda, medžiagos gali būti įvairių faktūrų ir raštų bei spalvų. Visi šie dizaino elementai būtent ir suteikia kušetėms išskirtinumą.

Dar vienas svarbus bruožas – kušetės dėl savo pritaikomumo ir plataus dizaino pasirinkimo gali būti pritaikomos bet kokiame interjere – klasikiniame, vintažiniame, skandinaviškame, moderniame arba bet kuriame kitame – bet kokiu atveju bus randamas pats geriausias kušetės variantas.

Kušetės taip pat yra populiarus viešbučių baldas būtent dėl tų pačių priežasčių, ypač dėl pritaikomumo ir praktiškumo. Tai ypač patogu šeimoms su vaiku.

Taigi kušetė dėl savo universalumo, patogumo ir pritaikomumo yra ne tik puikus baldas netikėtai užplūdus svečiams, bet po truputį tampa ir baldu kasdieniame gyvenime, taip pat užtikrina patogumą šeimoms su vaiku apsistojant viešbučiuose.