MicrobladingMicroblading – tai unikali ir neįtikėtinai natūralų efektą sukurianti antakių ilgalaikio makiažo technika, kai antakių forma ir spalva yra koreguojama atskirais plaukeliais. Nors tai, palyginti, nauja technika, tačiau labai greitai išpopuliarėjusi. Dėl tokio populiarumo antakių mikropigmentaciją siūlo atlikti labai daug meistrių, todėl nusprendus šia technika susikurti tobulus antakius – labai svarbu nesusigundyti neaiškiomis nuolaidomis, žemomis kainomis ir bene svarbiausią veido sritį patikėti nežinomoms, prieš tai negirdėtoms specialistėms. Prieš gulantis ant specialaus stalo labai svarbu paskaityti atsiliepimus apie pasirinktą kosmetologę, paprašyti parodyti jau atliktų darbų nuotraukų prieš ir po, taip pat nuotraukų po kurio laiko, ypač prieš atliekant korekciją.

Antakių mikropigentacija arba kitaip dar dėl savo natūralaus efekto vadinama 6D technika yra atliekama nenaudojant aparatų. Procedūra atliekama specialiu pieštuku, į kurį tvirtinamas vienkartinis peiliukas, kurį sudaro daugybė – 7–21 – specialių ir ypač plonų adatėlių, kuriomis ir yra įvedamas pigmentas, kuris nepasiekia dermos. Šios adatėlės yra net tris kartus plonesnės už naudojamas aparatinėje antakių formavimo technikoje, taigi ir rezultatas yra tris kartus natūralesnis. Microblading antakių technika yra neskausminga, o rezultatai išlieka net iki 5 metų, tačiau tai priklauso nuo pigmentp ryškumo ir kiekio, o korekcijas rekomenduojama atlikti pagal poreikį, bet ne dažniau nei kartą per metus, nes, kadangi pigmentas yra natūralus, su laiku jis blunka.

Pas sertifikuotą specialistę atlikta antakių mikropigmentacija užtikrina ne tik kokybiškai atliktą darbą, saugumą ir simetriškus ir prie veido derančius antakius, bet ir tai, kad naudojamas yra tik kokybiškas pigmentas, kuris bėgant laikui nepakeis spalvos į melsvą arba rausvą.

Taigi visoms moterims, norinčioms turėti tobulus antakius, padėti gali tikros specialistės kokybiškai atlikta antakių mikropigmentacija.