Prieš įvedant centrinį šildymą mūsų namuose, kiekvienas kambarys turėjo būti šildomas atskirai. Šiandien tai skamba kaip viduramžių istorija, bet jei gerai pagalvosime, padarysime išvadą, kad mūsų namai, kuriuose gyvename, yra panašaus lygio, kai atsižvelgsime į tai, kaip klausomės muzikos. Kaip kadaise kiekvieną kambarį šildydavome atskiru židiniu, taip ir šiais laikais dauguma grojame muziką iš atskirų, savarankiškų sistemų, esančių namuose. Verta pridurti, kad gyvename laikais, kai muzika mus lydi kone kasdien.

Šiais laikais, jei norime klausytis muzikos biure, įsijungiame radiją ar garso aparatūrą, esančią… biure. Norėdami klausytis muzikos iš kompaktinių diskų svetainėje, turime naudoti ten esančią HI-FI sistemą. Jei norime pabusti miegamajame pagal mėgstamos radijo programos ritmus, miegamajame reikia kito įrenginio. Ta pati situacija būna klausantis muzikos terasoje ar žiemos sode. Geriausia, ką galime padaryti, tai perkelti radiją į kitą kambarį, kuriame šiuo metu norime būti, arba perkelti garsiakalbius ir nukreipti juos į naują vietą. Argi ne keista?

Tai dar ne viskas, pagalvokime ir apie interjero dizainą. Prisiminkite, kaip atrodė jūsų naujai atnaujintas namas, kol jame nebuvo televizorių? Kiek pokalbių teko turėti su sutuoktiniu dėl įrenginių dydžio ir išvaizdos? Erdvė, kurią norėjote jai skirti. Jau nekalbant apie CD ir DVD krūvą, kuri kasmet augo.

Daugelio problemų sprendimas ir atsakymas gali būti namų garso sistema – namų garso aparatūra visuose kambariuose ta pati. Šis sprendimas buvo sukurtas Amerikos rinkai ir buvo sukurtas tam, kad būtų galima mėgautis muzika namuose, pašalinant iš akių visas krūvas nereikalingų įrenginių, kurie gadina patalpų išvaizdą ir užima vietą. Vietoj nepriklausomų garso sistemų buvo išrastas sprendimas, susidedantis iš centrinio bloko (kaip krosnis šildymo sistemoje), kuri dažniausiai nematomoje vietoje perduoda muziką į kiekvieną pasirinktą kambarį. Prietaisas yra prijungtas prie kiekvieno kambario, kuriame norime klausytis muzikos.

Muzika namuose yra natūrali, tad kodėl gi nepasinaudojus lubiniais garsiakalbiais ir nepadarius savo namų garso sistemos tvarkinga ir elegantiška. Multiroom audio yra visapusiškas sprendimas daugeliui patalpų viename pastate. Tokio tipo įrengimo dėka kiekvienas kambarys tampa atskira garso zona.

Daugiau straipsnių, kaip galite patobulinti savo namus ir veiklas juose skaitykite https://manobustas.net/category/paslaugos-namams/