būsto-draudimasBūsto draudimas – tai viena iš populiariausių draudimo rūšių. Vis dėlto, jei kiek labiau gilinantis, nuo kokių konkrečiai pavojų galima apsidrausti būsto draudimu? Būtent tai ir bus mūsų šiandienos tema.

Vagystė
Vagystė/įsilaužimas – vieni iš populiariausių dalykų, nuo kurių žmonės draudžiasi būsto draudimu. Nors vagystės ir nėra labai dažnos, tačiau netgi viena vagystė gali kardinaliai pakeisti mūsų gyvenimus, tad vienaip ar kitaip, apsisaugoti nuo to kiek įmanoma labiau yra tikrai labai svarbu. O jei prie šio draudimo svarbos pridėsime ir pakankamai nemažą kainą – gausime tiesiog idealią kombinaciją.

Netyčinės nelaimės
Netyčinės nelaimės – tai buto užliejimas, užsidegimas, ar kiti dalykai, kurie atsitinka netyčiomis. Taip, toks draudimas yra išties ganėtinai brangus, tačiau jis vis vien yra netgi labai populiarus – žmonės trokšta apsisaugoti nuo tokių nelaimių, turėti garantiją, jog per vieną akimirką nepraras visko ką turi, kas ir motyvuoja žmones naudotis šios rūšies būsto draudimu.

Tai – dvi dažniausiai pasitaikančios, populiariausios būsto draudimo atšakos. Vis dėlto, jų yra daugiau, kas lemia būsto draudimo universalumą, kuris ir leidžia jam būti netgi labai populiariam. Taip, būsto draudimą veikiausiai galėtume priskirti prie brangiausių draudimų rūšių, kadangi šis draudimas kainuoja tikrai pakankamai nemažai. Vis dėlto, jo dėka galime apsaugoti save nuo įvairių nelaimių atsitinkančių namuose, o žinant tai, kad namai – pagrindinis mūsų turtas, bei prarasti juos bei viską kas yra juose be jokios kompensacijos būtų tiesiog pražūtinga. Būtent dėl to, dėl būsto draudimo naudos, šis draudimas ir yra priskiriamas prie populiariausių draudimo rūšių.