kailines kepuresKailinių kepurių pasirinkimas šiomis dienomis yra tiesiog milžiniškas, dėl ko išsirinkti tą vienintelę, už kurią mokėsite savo pinigus, gali būti išties labai sunku. Būtent šį darbą šiandien kiek palengvinsime, aptardami keletą faktorių, pagal kuriuos turėtumėte rinktis kailinę kepurę.

Kepurei pagaminti naudotas kailis
Atkreipti dėmesį į tai, iš kokio gyvūno kailio yra pagaminta konkreti kailinė kepurė yra tikrai labai svarbu, kadangi skirtingų gyvūnų kailiai išsiskiria skirtingais bruožais. Ir kalbame ne tik apie išvaizdą – skirtingi kailiai skiriasi ir savo patvarumu, ko pasekoje nenorint ganėtinai greitai nusivilti kokybę greitai praradusia kepure atkreipti dėmesį į tai yra tikrai svarbu. Kalbant konkrečiau – tvirtumu išties pasižymi tiek triušio, tiek ir lapės kailis, kai tuo tarpu avikailis yra kiek jautresnis įvairioms oro sąlygoms, ko pasekoje renkantis ne tik pagal kainą, bet ir pagal kokybę, vertėtų vengti būtent iš šių gyvūnų kailio pagamintų kepurių.

Jos paskirtis
Prieš pirkdami kailinę kepurę tiesiog privalote apgalvoti tai, kokia bus jos paskirtis. Šiuo aspektu iš esmės yra du pasirinkimai: kailinę kepurę galite naudoti tik esant šaltam orui, siekiant apsisaugoti nuo jo, arba bet kokiu oru, išskiriant vizualinę tokios kepurės pusę. Kodėl pasirinkti vieną iš šių kelių yra taip svarbu? Iš esmės dėl to, nes skirtingos kailinės kepurės geriau prisitaiko tik prie vieno iš šių dalykų – vienos yra tvirtesnės bei atsparesnės įvairioms oro sąlygoms, kai tuo tarpu kitos yra ganėtinai jautrios, tačiau tuo pačiu išsiskiria tiesiog stulbinančia išvaizda. Tad išsirinkti kailinę kepurę, kuri atitiks jūsų jai keliamus tikslus, yra ypač svarbu, kadangi naudojant kailinę kepurę ne pagal paskirtį ji tiesiog negalės išnaudoti viso savo vizualinio arba funkcinio potencialo.