Parafino vonelėMoterims, norinčioms švelnių, glotnių ir malonių rankų ištisus metus, dažnai reikia papildomų priemonių. Šerpetojanti arba sausa oda gali tapti tik prisiminimu, jeigu pasinaudosite parafino vonelės teikiamais privalumais. Kas ta vonelė, kaip ji veikia ir kodėl verta ją įsigyti? Visa tai pristatysime šiame straipsnyje.

Tokios procedūros parafino vonelėse padeda šiurkščiai odai atsigauti. Svarbiausia yra tai, jog šios procedūros tinka labai daugeliui kūno vietų: pėdoms, rankoms ar net alkūnėms. Procedūros padeda pagerinti odos būklę visais metų laikais, bet pravarčiausios yra būtent šaltuoju metų laiku – žiemą. Pačios rankos ar pėdos po procedūros atrodys tikrai gražiau nei prieš tai. Mediciniškai įrodyta, kad būtent tokios procedūros padeda visiems kas susiduria su kraujotakos sutrikimais. Vonelės gali skirtis pagal savo tipą, vienos tinka tiek pėdoms, tiek rankoms, o kitos gali būti tinkamos tik vienai kūno daliai. Modernios technologijos leis sukurti malonias procedūros sąlygas, o aiškios instrukcijos kiekvienai moteriai suteikia galimybe net ir savo namuose mėgautis šia terapija.

Užsiregistravusios į parafino vonelės procedūrą, išsamiau susipažinsite su jos ypatumais. Prieš kiekvieną terapiją jums turi būti nušveistos ir išmasažuotos rankos arba kojos. Pajusite šilumą, kadangi specialiu tepalu išteptos rankos, panardintos į parafiną, reaguoja ir palaipsniui kyla temperatūra. Oda dėl to prakaituoja, pašalindama nepageidaujamas medžiagas iš organizmo. Ant rankų ar kojų vizualus procedūros poveikis bus pastebimas iš karto, bet ši terapija gelbsti tiek psichologiškai, tiek nuima įtampą bei nerimą.

Svarbiausia yra nebijoti – tai visiškai neskausminga procedūra, kurią renkasi milijonai žmonių visame pasaulyje. Ji padės ne tik pagerinti odos būklę ar pagražinti rankas bei kojas, tačiau ir padės giluminiuose sluoksniuose bei sumažins nerimą, nuovargį ar pagerins kraujo apytaką kūne.