Jei esate logistikos paslaugas teikianti įmonė, ar turite savo sandėlius turbūt susiduriate su sunkumais, kai nėra tinkamai paskirstomos prestop-acta.ltkės, kroviniai, transporto judėjimas. Transportas apkraunamas ne pakankamai arba perkraunamas darbais. Sudėtinga planuoti ir paskirstyti darbuotojams darbus, atliekami darbai dubliuojasi.
Tinkamai valdyti transportą ir sandėlius reikalingi svarbūs sprendimai įmonės veiklos optimizavimui. Tai gali būti šiuolaikinių technologijų dėka sukurti produktai, kaip TerraLogistics siūlomi sprendimai. Tai sistema apimanti visas logistikos sritis: užklausų gavimas, užsakymų priėmimas, transporto valdymas, sandėlių valdymas, darbuotojų darbo laiko, prekių priėmimo, paskirstymo ir kitos.

TerraLogistics valdymo sistema turi daugybę modulių, kurie gali būti siejami tarpusavyje, individualiai pagal poreikius pritaikoma mažai, vidutinei ar didelei logistikos įmonei. Siūlomi moduliai yra:

•Klientų valdymo modulis;
•Kelionių valdymo modulis;
•Transporto ūkio valdymo modulis;
•3PL Logistikos sandėlių valdymo modulis;
•Analitikos ir ataskaitų valdymo modulis;
•Kiti moduliai.

3PL Logistikos sandėlių valdymo modulis skirtas jungiantis su trečiosiomis šalimis valdyti prekių priėmimą, atvykimą, išvykimą, sandėlių transportavimo paslaugas. Apjungiant visus šiuos veiksmus, leidžiama tiesiogiai iš sistemos teikti užsakymus, suplanuoti atvykimus ir išvykimus iš konkrečių logistikos centrų, sekti ir stebėti užsakymus.

Naudojantis šia sistema išvengiama klaidų ir taupomas laikas, dokumentais ir informacija keičiamasi realiu laiku, išvengiama popierinių dokumentų. Tai leidžia efektyviai valdyti prekių priėmimus į sandėlius, paskirstyti, perduoti ir pristatyti jas ne tik savo, bet ir paslaugas teikiančiuose sandėliuose.

Šis ir kiti moduliai plačiau aptariami TerraLogistics internetiniame puslapyje. Jos kūrėjai, turintys ilgametės patirties, bendradarbiaujantys su įvairių sričių klientais, siūlo tik efektyviausius sprendimus, kadangi supranta, kaip viskas veikia įmonės procesų viduje. Todėl, jei kyla klausimai dėl prekių priėmimo, paskirstymo sandėliuose, klientų valdymo, ataskaitų, finansinių duomenų valdymo galimybių informacijos ieškokite TerraLogistics puslapyje.