vaiku darzeliaiYra pakankamai nemažai žmonių, kurie kritikuoja privačius vaikų darželius, ką dažniausiai lemia pakankamai didelės jų kainos. Ne, to nepaneigsime – norint naudotis privačių vaikų darželių paslaugomis dažniausiai tam teks paskirti pakankamai nemažai lėšų. Bet tai yra vienintelis jų neigiamas aspektas, kurį užgožia daugybė privalumų.

Aukštesnė teikiamų paslaugų kokybė
Veikiausiai esminis privačių darželių privalumas prieš valstybinius yra visapusiškai aukštesnė jų teikiamų paslaugų kokybė, kuri atsispindi praktiškai visose darželio teikiamų paslaugų srityse. Maistas privačiuose vaikų darželiuose dažniausiai išsiskiria didesne įvairove bei geresne kokybe, ką neabejotinai garantuoja didesnės lėšos, kurias darželis gali skirti jo ruošimui. Taip pat, tokie darželiai išsiskiria ir savo darbuotojų kompetencija, kurią, vėlgi, garantuoja didesnės darželio finansinės galimybės šiuo aspektu. Taip pat tokie darželiai išsiskiria ir kur kas aukštesnės kokybės įvairiausia įranga bei kur kas aukštesnio lygio vaikų užimtumu, kas leidžia garantuoti tai, jog vaikas, eidamas į privatų darželį, bus aprūpintas viskuo, kas jam bus reikalinga.

Mažesnio dydžio grupės
Tai, jog privačiuose vaikų darželiuose kiekvienoje grupėje yra kur kas mažesni vaikų kiekiai, nei valstybiniuose vaikų darželiuose, yra išties labai didelis, nors ir neakivaizdus privalumas. Kokia iš to nauda? Nauda yra tame, jog kiekvienas darbuotojas, dirbdamas su mažesne vaikų grupe, gali kiekvienam iš jų individualiai skirti kur kas didesnį savo dėmesį, nei jei būtų dirbama su keletą kartų didesne vaikų grupe. Tai suteikia ne tik didesnę vaikų priežiūros kokybę jiems žaidžiant ar sportuojant, kas garantuoja mažesnę įvairių traumų tikimybę, bet ir suteikia galimybę skirti daugiau dėmesio kiekvieno vaiko mokymui įvairios edukacinės veiklos metu, kas vaiko protinius gebėjimus leidžia ugdyti kur kas efektyviau nei įprastai.