Riebalų nusiurbimasRiebalų nusiurbimas yra kosmetinė procedūra, kurios metu iš žmogaus kūno pašalinami tam tikri riebalai siekiant pakeisti jo formą ar išvaizdą. Jungtinėse Amerikos Valstijose bei didžiojoje dalyje Vakarų pasaulio, tai yra pati populiariausia kosmetinė operacija.

Tai neturėtų būti pirminis problemos sprendimas, kadangi chirurginė invazija su anestetikais tikrai turi poveikį jūsų organizmui. Jeigu aktualu riebalus šalinti nuo pilvo srities, juosmens, sėdmenų, kojų, pasmakrės ar daugumos kitų kūno vietų – pirmiausiai reikėtų išbandyti dietas bei fizines treniruotes. Tikrai gali būti taip, jog jos bus visiškai neefektyvios, tada galima rinktis procedūras.

Vienos procedūros metu galima nusiurbti tik ~2-3 kg riebalų, didesnis nuostolis jūsų kūnui galėtų būti pražūtingas. Tai nėra būdas atsikratyti antsvorio ar nutukimo, tačiau riebalų nusiurbimas gali tapti galutiniu potepiu ar puikia pradžia į lieknesnį ir gražesnį kūną.

Procedūra yra pakankamai standartinė, trunka 1-2 valandas, įpjaunant odą ir išsiurbiant riebalus. Po operacijos, praėjus vos kelioms dienoms jau galėsite grįžti į darbą, tačiau nuo sporto ar aktyvios fizinės veiklos rekomenduojama susilaikyti bent 1 mėnesį. Jokių pašalinių poveikių moters vaisingumui tokia procedūra neturi, tad dailiosios lyties atstovėms, norinčioms patobulinti savo linijas – nėra ko jaudintis.
Liekamųjų žymių po operacijos taip pat nebūna. Nors menki randeliai ir bus pastebimi keletą savaičių, po tam tikro laiko jie išnyksta. Kūnas prie naujų formų prisitaiko ir linijos susiformuoja praėjus maždaug 1-1,5 ketvirčio po operacijos.

Tokių procedūrų kainos kinta priklausomai nuo to, kokioje klinikoje ją nuspręsite daryti, kokioje kūno vietoje reikalingas riebalų pašalinimas ir keleto kitų faktorių. BŪTINA aptarti viską su chirurgu konsultacijoje, jie padės atsakyti į klausimus ir tada priimsite geriausią sprendimą!