Sietynai lengvai prisitaiko prie bet kokios erdvės. Jie yra tarsi juvelyriniai dirbiniai, kurie puikiai atspindi jūsų asmenybę. Sietynai gali būti modernaus arba klasikinio stiliaus. https://www.lempa.lt/tema/sietynai/ Jei norite kurti minimalistinį interjerą, plastikiniai šviestuvai yra vienas iš tinkamų pasirinkimų, bet jei siekiate prabangos įspūdžio jų reikėtų vengti ir pagalvoti apie klasikinius sietynus. Sietynai žinomi nuo senų senovės- jie kabėdavo prabangiausiuose rūmuose, kur apšviesdavo pokylių salės, o ant kiekvienos sietyno šakos tvirtindavo žvakę. Kaip ir seniau kievienas sietynas privalo turėti atskiras šakas, ant kurių sukamos lemputės, maksimaliai primenančios žvakės formą. Sietynai dažniausiai gaminami iš įvairių metalų bei stiklo ar krištolo, o brangesniuose modeliuose galima rasti ir brangakmenių, pasižymi elegantišku stiliumi- jie dažniau kuriami pagal ilgametes tradicijas ir ne taip lengvai pasiduoda naujoms madoms. 

Kuo skiriasi šviestuvai nuo sietynų?

Įprasti pakabinami šviestuvai neturi šakų- nuo lubų įprastai kabo pavienės lempos, o norint daugiau šviesos, pavyzdžiui, virtuvėje, įrengiami keli atskiri pakabinami šviestuvai. Be to, skiriasi ir pakabinamų šviestuvų bei sietynų gamybai naudojamos medžiagos. Paprasti pakabinami šviestuvai gali būti gaminami praktiškai iš bet kokių medžiagų- plastiko, plieno, sintetinės drobės ir k.t. Naudojami įvairūs stiliai, dažniausiai- pūsto stiklo burbulai, minimalus vienos lemputės šviestuvai ar minkštų medžiagų gaubtai. Žinoma, – esminis skirtumas yra akivaizdus- sietynas yra daug prabangesnis ir elegantiškesnis apšvietimo sprendimas, kuriam forma yra tokia pat svarbi, kaip ir funkcija, o paprasti pakabinami šviestuvai visų pirma turi kokybiškai apšviesti kambarį.

Skandinaviškas interjeras Europoje

Sudėtingais raštais marginta keramika vėl atsiduria dėmesio centre ir tampa ryškia interjero detale. Svarbiausia keramikiniais darbais neperkrauti namų interjero, o pasirinkti kelis, kurie papildytų namų erdvę. Puošnų interjerą galima sukurti ir naudojant įvairias tekstilės detales. Siūloma dekoruoti namus naudojant įvairias tekstilės detales, naudojant medvilnę, kašmyrą, aksomą, natūralią odą ar vilna. Prabangai sukurti šias medžiagas rekomenduojama naudoti baldų apmušalams ar užuolaidoms, sienoms, baldams dekoruoti.