siuntu tarnybaNe visuomet turime laiko ar finansinių galimybių aplankyti giminaičius, draugus, tėvus, gyvenančius kitame Lietuvos gale ar kitoje šalyje. Juk kartais taip norisi pradžiuginti mylimą žmogų  maža dovanėle, ar lauktuvėmis. Bet kaip jam tai perduoti?

Šioje vietoje mums labai padeda, vadinamoji, siuntų tarnyba https://www.siuskpigiau.lt/, kuri mūsų siuntinukas labai greitai gali nugabenti į norimą vietą. Reikėtų atminti keletą taisyklių, kuriomis privalu vadovautis norint pasinaudoti siuntų gabenimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis.

Iš tiesų labai svarbu, kad siunta būtų tinkamai įpakuota, t.y. jog siunčiami daiktai būtų apsaugomi nuo sugadinimų ar pažeidimų vežimo, iškrovimo, rūšiavimo metu. Prieš ruošiant siuntą, būtina žinoti, kad trapius daiktus privaloma atskirti vieną nuo kito (pavyzdžiui, tarp indų dėti popieriaus ar laikraščio ir pan.), parinkti saugią pakuotę. Nepamirškite, jog vežant įvairius buteliukus su skysčiais jie gali atsidaryti, sudužti, o pakavimui naudojama lipni juosta atsiklijuoti. Tuomet turinys bus prieinamas visiems. Privalu siuntos pakavimo būdą parinkti tinkamai, kad saugiai pasiektų gavėją.

Atkreipiame dėmesį, jog siuntas vežant į kitas užsienio šalis, siuntų tarnyba nepriima tokių daiktų kaip (kadangi juos draudžiama gabenti):

  • tabako gaminiai;
  • receptiniai vaistai;
  • narkotinės medžiagos;
  • pirotechninės medžiagos;
  • alkoholiniai gėrimai.

Tikriausiai mąstote, o per kiek laiko Jūsų siuntinukas nukeliaus pas norimą žmogų? Tai labai individualus dalykas. Visų pirma, priklausys nuo to, kur siunčiate: Lietuvos teritorijoje, ar už jos ribų. Jeigu tai užsienio valstybė,  ar tai mūsų kaimynė, o galbūt tolimesnė. Svarbu ir kuriuo metu siuntą perduodate atsakingiems asmenims. Vežimai dažniausiai būna numatomi nustatytomis dienomis ir valandomis. Tad, jeigu pageidaujate konkretaus laiko, prieš tai vertėtų pasidomėti vežimo grafikais.