Automobilių stoginė – tai automobiliui tinkama pastogė, kurią paprastai sudaro stogas, paremtas kolonomis arba stulpais. Dauguma jų yra stoginė automobiliui prie namo, kad būtų galima įvažiuoti ir išlipti iš automobilio, apsisaugoti nuo oro sąlygų.

Automobilių stoginė nėra laikinas statinys. Paprastai jie yra tvirtos konstrukcijos, nuolatiniai įrenginiai arba ūkiniai pastatai, dažniausiai statoma automobilio stoginė su sandėliuku. Kodėl verta įrengti stoginę? Ar sunki automobilio stoginės statyba? Yra daug praktinių ir estetinių priežasčių, kodėl jūsų nuosavybėje turi būti stoginė automobiliui. Aukštos kokybės stoginė automobiliui, ne tik pagerina daugumos namų išvaizdą, bet ir suteikia jūsų transporto priemonėms apsaugą ir gali skirtis nuo to, ar grįšite į namus gražiai ir sausai, ar atbėgate į namus sušlapęs nuo lietaus. Ar verta įrengti stogines automobiliui? Namuose verta įrengti stogines, nes jos apsaugo jus ir jūsų transporto priemonę nuo blogiausių oro sąlygų. Tai ne tik palengvins jūsų gyvenimą, bet ir sumažins jūsų automobilio priežiūros išlaidas.  Ar automobilių stoginės statyba yra gera investicija? Tai priklauso nuo daugelio veiksnių.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti: Ar tai pagerins jūsų gyvenimo kokybę? Ar tai padidins jūsų namų vertę? Kalbant apie jūsų gyvenimo kokybę, atsakymas yra „tikriausiai taip“, nes stoginė automobiliui yra labai naudinga dėl daugelio priežasčių. Pavyzdžiui, platus, asfaltuotas paviršius, apsaugotas nuo saulės ir lietaus, yra puiki žaidimų aikštelė vaikams, puiki vieta įrengti irklavimo baseiną karštomis dienomis ir ideali vieta skalbiniams džiovinti. dienų. Apskritai, stoginė automobiliui suteikia patogumo ir lankstumo bet kokiam turtui. Kalbant apie jūsų namo vertę, daug kas priklauso nuo pasirinktos stoginės automobiliui, stiliaus ir statybinės medžiagos. Idealiu atveju turėtumėte pasirinkti išvaizdą, kuri papildytų jūsų nuosavybę, ir medžiagą, kuri būtų tvirta, patvari ir nereikalaujanti priežiūros. Juk būsto pirkėjai nemokės papildomai už tai, kas vėliau bus finansinė našta. Kokio dydžio turi būti stoginė automobiliui? Kiek vietos reikės naujam stogui automobiliui? Žinoma, tai priklauso nuo paties automobilio stoginės konstrukcijos ir dydžio (ir nuo jūsų automobilio dydžio).

Vieno automobilio stoginė. 95 %  automobilių tilps į 3 metrų pločio ir 5 metrų ilgio stoginę, todėl tai yra geras standartas. 2 automobilių stoginė turi būti bent 6 metrai x 5 metrai (vienas šalia kito), arba 3 metrai x 10 metrų.  Ar jums reikia leidimo planuoti stoginę? Geros naujienos yra tai, kad ūkiniai pastatai, tokie kaip stoginės automobiliams, paprastai laikomi „leistina plėtra“, jei jie atitinka konkrečius standartus. Tai reiškia, kad jums nereikės planavimo leidimo, jei jie neviršys nustatytų ribų. Daugiau informacijos https://www.manomenas.lt/category/meno-sakos/architektura/eksterjero-dizainas/.