Veido valymas naudojant natūralius ingredientus yra esminis žingsnis siekiant išlaikyti sveiką odą. Natūralūs ingredientai, tokie kaip medus, kokosų aliejus, alavijas ir arbatmedžio aliejus, buvo giriami dėl savo valomųjų savybių. Valymo metu nešvarumai, nešvarumai ir riebalų perteklius švelniai pašalinami nuo odos paviršiaus, todėl oda tampa skaistesnė ir spindinti. Kai kurie veiksmingi natūralūs valymo būdai: – Aliejaus valymo būdas naudojant alyvuogių arba kokosų aliejų – Medaus veido prausiklis švelniam šveitimui ir drėkinimui – Alavijų gelis, skirtas raminti ir gaivina odą – Žaliosios arbatos tonikas sutraukia poras ir mažina uždegimą Reguliarus šių natūralių valymo metodų įtraukimas į odos priežiūros rutiną gali padėti išvengti odos bėrimų, palaikyti odos sveikatą ir pasiekti natūralų švytėjimą. Veido priežiūra yra labai svarbi kiekvieno rutinoje.

Kaip atnaujinti veido odą namų sąlygomis? „Pasidaryk pats“ veido kaukių, pritaikytų skirtingiems odos tipams, kūrimas yra populiarus ir efektyvus būdas spręsti įvairias odos problemas namuose. Veido kaukės gali giliai išvalyti, drėkinti, nušveisti ir pamaitinti, priklausomai nuo naudojamų ingredientų. Pavyzdžiui, asmenims, kurių oda yra riebi arba linkusi į spuogus, gali būti naudingos molio kaukės, kurių sudėtyje yra tokių ingredientų kaip bentonitas arba kaolino molis, kurie sugeria riebalų perteklių ir nešvarumus. Kita vertus, sausos odos savininkams gali būti naudingos drėkinančios kaukės, pagamintos iš tokių ingredientų kaip avokadas, jogurtas ar medus, kad drėkintų ir maitintų odą. Kai kurios „pasidaryk pats“ veido kaukės skirtingiems odos tipams: – Drėkinamoji avokadų kaukė sausai odai – Arbatmedžio aliejaus kaukė spuoguotai odai – Šviesinanti ciberžolės kaukė papilkėjusiai odai – Raminanti avižinių dribsnių kaukė jautriai odai Pritaikydami veido kaukes iš natūralių ingredientų, asmenys gali spręsti konkrečias odos problemas ir skatinti bendrą odos sveikatą ekonomiškai efektyviai ir tvariai.

Natūralus odos drėkinimas ir drėkinimas yra būtinas norint išlaikyti sveiką odos barjerą ir užkirsti kelią tokioms problemoms kaip išsausėjimas, sudirginimas ir priešlaikinis senėjimas. Natūralūs drėkikliai, tokie kaip simondsijų aliejus, taukmedžio sviestas ir erškėtuogių aliejus, turi daug vitaminų ir antioksidantų, kurie maitina ir saugo odą. Tinkamas drėkinimas ne tik padeda sulaikyti drėgmę, bet ir suteikia apsauginį sluoksnį nuo aplinkos veiksnių.