Vestuvės – tai pati iškilmingiausia ir įsimintiniausia kiekvieno iš mūsų šventė. Daugumos žmonių pagrindinis gyvenimo tikslas yra susituokti su mylimu žmogumi, sukurti šeimą ir laimingai praleisti visą likusį gyvenimą. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl visi jaunavedžiai, planuodami savo vestuves atkreipia dėmesį į kiekvieną, net ir menkiausią smulkmeną. Vestuviniai apdarai, svečiai, medaus mėnesis, patiekalai – viskas privalo būti tobula, nes tai yra vienintelė ir nepakartojama kiekvieno jaunavedžio akimirka. Štai kodėl, jaunikiai tiek daug dėmesio skiria ir vestuviniams tortams, kuriems daugelis nepagaili tikrai nemažų sumų, o tortų vizualiai atrodo tiesiog nepriekaištingai.

Visu pirma, daugelis privalo įsiminti, kad vestuviniai tortai nėra šiaip sau skanėstai, kuriais pasismagina jaunavedžiai, vestuvių svečiai lyg eiliniu patiekalu. Tai yra simbolis į saldų vestuvinį gyvenimą, kurį nuo seno puoselėjo mūsų protėviai ir seneliai. Todėl rinkdami tortą, negalite tiesiog pasiimti pirmo pasitaikiusio. Svarbiausia, kad tortas kuo labiau atitiktų abiejų jaunavedžių skonį, nes tai juos suartins. Šiame vestuvių planavimo taške reikia praleisti itin daug laiko, nes tortą privalo pamilti abu įsimylėjėliai. Jis privalo būti tobulas, estetiškas, atitikti visus norus – nes tai, kaip nuo seno yra tikima, padarys jūsų santuoka saldžiu it medus. Be viso to, kad tokie komponentai leidžia sudaryti puikią visumą, reikėtų pastebėti tuo, kad ir šventės svečiai mėgaujasi jūsų pirkiniu – tai leidžia daryti prielaidą, jog taip pat reikėtų tinkamai atsižvelgti į tai, ar tortas patiks tiems asmenims, kurie palaikys jus, ar bus mėgiamas pačių artimiausių žmonių, kuriems, tikriausiai, kad atiteks didžiausias gabalas torto – tokios smulkmenos, galime pasakyti iš asmeninės patirties, esą labai svarbios.

Visų antra, rinkdami tortą, privalote komunikuoti tarpusavyje. Įsiklausykite į vienas kito norus ir pageidavimus. Jokiu būdu nerinkite torto, kuris patiktų tik jums vienam. Skonis, išvaizda, papuošimai, aukštis, viskas privalo būti aptarta abiejų jaunavedžių. Juk santuokos tokia ir yra esmė, kad nuolatos turėsite ieškoti kompromisų, nes žmonės yra skirtingi. Visi turi savų idėjų, svajonių, pageidavimų, todėl nenuostabu, kad kartas nuo karto jūsų nuomonės išsiskirs. Ieškoti kompromisų, kurie maksimaliai tenkintų abi puses yra pagrindinis santykių ir vedybų ramstis. Taigi, rinkdami tortą, tai tarsi yra pirmasis judviejų išbandymas kaip gerai gebate suprasti vienas kitą ir įsiklausyti į savo mylimo žmogaus norus. Kaip ir pastebėjote, jeigu iki šiol labiausiai omenyje turėjome tai, kad žmonės privalo tinkamai išsiaiškinti, ar torto vidinė, fizinė pusė, jeigu būtų galima taip pasakyti, esą svarbi kitiems, šioje situacijoje siūlome atsižvelgti į žmonių individualumus ir išsiaiškinti, ar patiems jaunavedžiams jų pasirinkti tortai bus tinkami, ar jiems patiems šie patiks ir panašiai – kaip ir teigiame, tai yra bendrojo kompromiso ieškojimas, todėl tikriausiai, kad net sakyti nereikia, jog šie dalykai esą itin svarbūs.

Santuoka, neabejotinai yra pati nuostabiausia šventė kiekvieno iš mūsų gyvenime, todėl ruošdami šią šventę, pasistenkite, kad viskas būtų tobula. Juk tai jums bus neišdildomas įspūdis, todėl tikrai norėtųsi, kad tie įspūdžiai būtų kuo geresni. Vestuviniai tortai nėra išimtis, tai simbolis į jūsų saldų vestuvinį gyvenimą ir pirmasis išbandymas, kuris padeda suprasti kaip gerai mokate ieškoti kompromisų ir kaip gerai galite įsiklausyti į savo artimo žmogaus norus ir troškimus.