Bullet vibratoriai yra populiarus vibratorių tipas, žinomas dėl savo kompaktiško dydžio ir galingos vibracijos. Šie mini vibratoriai, dar vadinami vibruojančiomis kulkomis arba kiaušiniais, yra įvairių formų, spalvų ir dydžių, todėl naudotojams siūlomos įvairios jų pageidavimus atitinkančios parinktys. Paprastai suprojektuoti taškam stimuliavimui, kulkų vibratoriai yra universalūs ir diskretiški, todėl jie yra mėgstamiausias pasirinkimas asmenims, ieškantiems intensyvaus malonumo kompaktiška forma. Pavyzdžiui, kai kurie kulkų vibratoriai yra su keliais vibracijos nustatymais, yra atsparūs vandeniui ir lengvai valomi, o tai pagerina bendrą naudotojo patirtį.

Lazdelių vibratoriai, pvz., įkraunamas lazdelės vibratorius, yra dar viena populiari kategorija, žinoma dėl savo didesnio dydžio ir plačios, dažnai lanksčios galvutės, skirtos platesnei stimuliacijai. Šie vibratoriai yra universalūs ir gali būti naudojami tiek išorinei, tiek vidinei stimuliacijai, todėl yra mėgstamiausi tarp asmenų, ieškančių galingų pojūčių ir giliųjų audinių masažo. Lazdelės vibratoriai gali būti įvairių spalvų, medžiagų ir dizaino, atspindintys šiuolaikines vibratorių estetikos ir funkcionalumo tendencijas. Kai kurie lazdelės vibratoriai netgi siūlo kelis vibracijos režimus ir intensyvumą, todėl naudotojams suteikiama pritaikyta patirtis, pritaikyta jų pageidavimams.

Triušio vibratoriai yra unikalaus dizaino, turintys dvigubą stimuliavimo funkciją, kuri vienu metu nukreipta ir į klitorį, ir į G tašką. Šiuos vibratorius paprastai sudaro cilindrinis velenas, skirtas vidinei stimuliacijai, ir išsikišusi ranka su triušio ausimis, skirta klitoriui stimuliuoti. Triušių vibratoriai, kaip ir silikoninis triušio klitorio vibratorius, dažnai siūlo daugybę funkcijų ir intensyvumo, kad padidintų malonumą naudojant. Tobulėjant technologijoms, šiuolaikiniai triušių vibratoriai, tokie kaip Atnaujintas triušio vibratorius, sujungia bakstelėjimą, stūmimą ir vibraciją, kad gautų tikrai įtraukiančius pojūčius, skirtus žmonėms, ieškantiems įvairių pojūčių ir intensyvių orgazmų.

Baterijomis valdomi vibratoriai yra populiarus pasirinkimas asmenims, ieškantiems patogumo ir nešiojamumo savo intymiuose įrenginiuose. Šie vibratoriai paprastai maitinami keičiamomis baterijomis, tokiomis kaip AA arba AAA, todėl vartotojams yra paprastas ir lengvai pasiekiamas energijos šaltinis. Tobulėjant technologijoms, baterijomis valdomi vibratoriai dabar būna įvairių formų ir dydžių, atitinkantys skirtingus poreikius ir poreikius. Šie vibratoriai dažnai yra skirti tam tikro tipo stimuliacijai, įskaitant klitorio, analinį ar G tašką, todėl naudotojai turi daugybę galimybių tyrinėti ir mėgautis. Daugiau skaitykite http://www.manoerotika.lt/category/sekso-prekes/vibratoriai/.