vyriskos-liemenes

Daugelis stiliaus ekspertų sutiktų, jog vyriškos liemenės yra vienos iš tų drabužių, kurie yra nepelnytai pamirštami. Šį kartą omenyje turime ne prie kostiumo derinamus, bet standartinius, laisvalaikio modelius, kurie gali ženkliai pagyvinti Jūsų įvaizdį ir suteikti jam dar daugiau originalumo. Jei sunku nutarti, prie kokių drabužių vyrišką liemenę derinti, pasitelkite vieną iš žemiau pateiktų idėjų.

Ant marškinėlių ilgomis rankovėmis

Liemenės ir paprastų, ilgas rankoves turinčių marškinėlių derinys yra kone pats populiariausias pasirinkimas tuomet, kai reikia sukurti neįpareigojantį kasdienišką įvaizdį. Jei prie šių rūbų priderinsite ir mėgstamus džinsus, stilius bus ne tik žavus, bet ir labai patogus. Idealiausia, jeigu rinksitės pakankamai neutralaus atspalvio liemenę – prie jos derės bet kokie marškinėliai, džinsai ir netgi avalynė.

Ant susagstomų marškinių

Puošnesni marškinių modeliai su laisvalaikio liemene gali atrodyti pakankamai keistai, tačiau jeigu pasirinksite neįpareigojančius, pavyzdžiui, languotus rūbus, pavyks sukurti labai žavingą įvaizdį. Jis ypač pasitarnaus tuomet, jeigu planuosite leisti laiką lauke, o vėliau nutarsite persikelti į klubą ar barą. Platų marškinių asortimentą rasite čia: https://pigu.lt/lt/vyriski-marskiniai.

Ant stilingo megztinio

Jei norisi savo įvaizdžiui suteikti šiek tiek puošnumo, o galbūt jį pritaikyti ir neįpareigojančiai darbo aplinkai, liemenę reikėtų suderinti su švelniu vilnoniu megztiniu. Šaltesniems orams galima pasitelkti ir aukštesnę apykaklę turinčius modelius, o norintiems dar elegantiškesnių sprendimų, prie liemenės siūloma priderinti ir žavingą šalikėlį. Toks įvaizdis toli gražu nebus panašus į kasdienišką!

Kartu su šortais

Liemenių universalumas atsiskleidžia ir tuomet, kai kalbame apie skirtingus metų laikus – jei vasarą norėsite šiek tiek šiltesnės aprangos, toks rūbas apsaugos nuo žvarbesnio vėjo, tačiau tuo pačiu leis negalvoti apie striukę. Suderinę ją su mėgstamais šortais ir žaviais marškinėliais, visiškai nepaaukosite stiliaus, tačiau vėsesnį vakarą jausitės gerokai šilčiau – vargu, ar būtų galima tikėtis ko nors daugiau.

Su gobtuvą turinčiais džemperiais

Nors dažnai vyriškos liemenės turi kapišoną, jų neturinčius modelius galima sluoksniuoti su tokį privalumą siūlančiais džemperiais. Tokiam deriniui neretai patariama rinktis pilkos spalvos bliuzoną, tačiau šiuo atveju galimi patys įvairiausi eksperimentai. Rūbų, tinkamų jų įgyvendinimui, ieškokite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Derindami liemenes su visais šiais drabužiais, sukursite žavų įvaizdį, kuris pasitarnaus skirtingose situacijose. Akivaizdu, kad derinių tikrai nepritrūks, tad jeigu iki šiol tokio rūbo nebuvote įsigiję, pats metas pagalvoti apie garderobo atnaujinimą.