Niekada nėra lengva nupirkti išrinkti dovaną, nesvarbu, kokia proga ji būtų, ypač jei esate linkę atidėlioti ir palikti tai paskutinei minutei. Ir pripažinkime, kad kai kurie iš mūsų tiesiog nemoka apsipirkti – nesvarbu, ar tai būtų būtiniausi daiktai, ar kažkas ypatingai progai. Be to, visada iškyla dilema, ar asmeniui, kuriam perkate, dovana atrodys tokia ypatinga, kaip manote.

Tačiau tokios ypatingos dienos, kaip jubiliejai, būna ne kiekvieną dieną, todėl tikrai nenorite praleisti progos išreikšti, kaip vertinate savo artimą žmogų.

Patarimai, kurie padės išrinkti geriausią dovaną jubiliejaus proga

  • Žinokite asmens, kuriam bus skirta dovana interesus

Nesvarbu, kiek laiko praleidžiate su kitu žmogumi, vis dar gali būti daugybė jo gyvenimo aspektų ir interesų, kuriuos dar reikia atrasti. Kartais beveik neįmanoma įvertinti, ko kitas žmogus iš tikrųjų nori, nes jis garsiai nepasakoja apie savo pageidavimus.

Jubiliejaus dovanos, kurios yra pagrįstos asmeniniais interesais, gavėjui sukels didesnes emocijas nei kai kurios bendros dovanų idėjos. Įdomus pasirinkimas – graviruotos dovanos, kurios bus ne tik gražus aksesuaras, bet ir jubiliejaus dienos priminimas.

Jei jis mėgsta eksperimentuoti gamindamas maistą, pabandykite išrinkti kokius nors virtuvės reikmenis ar maisto gaminimo įrangą. Galbūt kokios nors personalizuotos maisto gaminimo prijuostės suteiks daugiau laimės nei kiti madingi įtaisai. Jei jubiliatui patinka lauko pramogos, galite jam padovanoti žvejybos ar stovyklavimo reikmenų.

  • Pasirinkite kokybišką ir ilgalaikę dovaną – išskirtinės dovanos jubiliejaus proga

Jubiliejai yra svarbūs etapai, kuriuos žmogus peržengia savo gyvenimo kelyje. Lygiai taip pat, kaip norite sukurti malonius šios dienos prisiminimus, kurie išliks visą gyvenimą, dovana taip pat turėtų būti įsimintina. Jei tai daiktas – pirkdami dovaną pirmenybę teikite kokybei, jei  suteikti norite nepamirštamų įspūdžių – geras pasirinkimas kelionė arba SPA dovanų kuponas.

Jei nežinote ką dovanoti, visada geras pasirinkimas bus tradicinės dovanų idėjos. Pavyzdžiui, jei asmuo švenčia 25-ąjį jubiliejų, galite padovanoti ką nors iš sidabro, galbūt laikrodį ar apyrankę. Jei tai 40-tas jubiliejus, galite rinktis papuošalus su rubinu.