Kaip turėtų atrodyti veido priežiūra vakare, kad oda būtų aprūpinta atitinkama veikliųjų medžiagų doze? Dalinamės žiniomis, kokią kosmetiką verta rinktis vakarinei priežiūros rutinai.

Pirmas žingsnis, kurį turėtumėte žengti pradėdami vakaro ritualą, yra tinkamai pašalinti makiažą. Tam tikslui galite rinktis micelinį vandenį. Taip pat gerai veikia pieneliai, skirti pirmiausia naudoti jautriai odai, ir aliejai. Jei kasdien naudojate makiažą ir kremus nuo saulės bei norite kruopščiai išvalyti odą, naudokite dviejų etapų veido prausiklį. Pirmajam etapui naudokite vieną iš aukščiau paminėtų kosmetikos priemonių, o antrajame – prausimosi gelį ar putas. Panaudoję šią kosmetiką galite būti tikri, kad jūsų oda buvo tinkamai nuvalyta nuo makiažo likučių, per dieną ant jos susikaupusių nešvarumų ir riebalų. Užtepę valymo priemonę, sukamaisiais judesiais masažuokite veidą, kad padidintumėte viso proceso efektyvumą.

Geriausia kosmetika veidui – nuo valymo iki tonizavimo

Nors tonikas kartais yra nenaudojama kosmetikos dalis vakarinėje priežiūros rutinoje, tikrai rekomenduojame jį naudoti reguliariai. Tonikas padeda atkurti fiziologinį odos pH. Kodėl tai taip svarbu? Rūgštinis pH sumažina kenksmingų mikroorganizmų dauginimąsi odoje, todėl apsaugo nuo negražių spuogų susidarymo. Tonikas taip pat sutraukia poras ir ramina sudirgusią odą.

Drėkinimas yra pagrindinis veido priežiūros etapas vakare

Kodėl tiek daug kalbama apie visų tipų odos drėkinimą, įskaitant riebią? Nepakankamai drėgna oda greičiau praranda stangrumą ir elastingumą, yra jautresnė dirginimui. Be to, tinkamos hidratacijos trūkumas gali prisidėti prie perteklinės riebalų sekrecijos problemos. Kad apsisaugotų nuo išorinių veiksnių, oda, neturėdama savo hidrolipidinio sluoksnio, pradės riebėti. Prie tokių produktų galite rinktis, pavyzdžiui, emulsijas – tai lengvi produktai, pasižymintys stipriomis drėkinamosiomis savybėmis, minkštinančios ir lyginančios odą. Dar viena verta dėmesio kosmetika  yra serumas. Pasirinkite produktą, atitinkantį jūsų odos poreikius. Galite rinktis iš poras sutraukiančių, maitinančių, drėkinančių, šveičiamųjų ir stangrinančių serumų. Atsižvelgdami į odos tipą, rinkitės vandens ar aliejaus serumą – tokį, kuris labiau atitiks jūsų poreikius ir individualius pageidavimus. Pagrindinė kosmetika, kuri turėtų būti kiekviename vonios kambaryje, yra kreminė. Įsitikinkite, kad jame esantys ingredientai turi intensyvų poveikį jūsų odai. Nepamirškite ir paakių srities, kuri greičiau nei kitose srityse praranda drėgmę. Pasirinkite kosmetiką, kuri atitiks jūsų lūkesčius.