Kas yra kosmetologė – tai sparčiai auganti karjera, kurios metu specialistai padeda pagražinti savo klientų plaukus, odą ir nagus. Kosmetologai turi atlikti išsamius tyrimus ir mokymus bei gauti savo valstybės sertifikavimo tarybos licenciją, kad galėtų užsiimti savo amatu.

Kosmetologo profesija

Kosmetologija yra menas ir mokslas, dailinantis plaukus, nagus ir odą. Kosmetologo kompetencija tai yra kosmetinių procedūrų, terapijų ir kitų procedūrų, skirtų išorinei išvaizdai pagražinti visuma, kai tokias kosmetines procedūras atlieka žmonių plaukams, odai ir nagams. Konkrečios kosmetologijos disciplinos apima šukuoseną (kirpimas ir dažymas), estetiką (odos priežiūra), makiažo naudojimą, nagų priežiūrą (manikiūrą ir pedikiūrą) ir kitas grožio procedūras. Kosmetologai gali atlikti kelis skirtingus darbus. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių kosmetologijos disciplinų ir tipinių užduočių.

Kosmetologė yra profesija, pagrįsta žmonių bendravimu. Klientų bazės sukūrimas priklauso ne tik nuo kosmetologo įgūdžių, bet ir nuo pasitikėjimo bei santykių su klientais. Klientai pasitiki savo kosmetologės kompetencija ir profesionalumu. Jei galite priversti klientus jaustis puikiai, kai jie palieka jūsų salono kėdę, galite turėti sėkmingą karjerą kosmetologo srityje. Tai taip pat fizinės ištvermės reikalaujantis darbas, nes daug laiko praleisite ant kojų.

Kosmetologo konsultacija yra neatsiejama bet kurios veido procedūros dalis. Geras kosmetologas geba įvertinti odos būklę, jos poreikius bei atsižvelgti į individualias paciento savybes. Kosmetologija yra menas. Pirmą kartą apsilankę klinikoje pas kosmetologą, turėtumėte atidžiai išsiaiškinti savo kosmetologo patirtį ir išsilavinimą. Procedūros rezultatas tiesiogiai priklauso nuo jo išsilavinimo, darbo patirties ir požiūrio į savo darbą. Atrasti gerą specialistą yra tikrai svarbu! Todėl patariame neapleisti pirminės konsultacijos prieš bet kokią procedūrą. Be kita ko, kosmetologė įvertins galimą riziką ir kontraindikacijas. Norint išsirinkti patikimą kosmetologą, geriausias būdas yra apsilankyti konsultacijoje. Jos metu jūs ne tik susipažinsite su pačiu specialistu, tačiau galėsite išklausyti jo nuomonės apie jūsų problemos būklę, taip pat turėsite galimybę pakalbėti apie galimas procedūras jums ir aptarti kokios yra jų kainos ir kaip dažnai reikia lankytis, norint pasiekti rezultatų. Daugiau informacijos rasite populiariausios grožio procedūros.