nerimo siūlaiNėrimas, kai yra naudojamas vąšelis ar virbalai, pamažu praranda savo populiarumą, bet džiugu tai, jog populiarumo kritimas kol kas nėra toks didelis, kad įtakotų mažėjančią nėrimo įrankių ir siūlų pasiūlą. Visgi, ši situacija turi ir neigiamą savo pusę – esant dideliai nėrimo siūlų pasiūlai ypač sunku išsirinkti tuos vienintelius, kuriuos naudosite.

Siūlų gamintojas
Atsižvelgti į siūlų gamintoją juos renkantis yra ypač svarbu, jei jums yra svarbi naudojamų siūlų kokybė. Taip yra dėl to, nes siūlų gaminimo rinka iš esmės susideda iš keleto pagrindinių kompanijų, kurių gaminiai išsiskiria ypač aukšta kokybe – likusias verta rinktis tik tuo atveju, jei jums rūpi ne įsigytų siūlų kokybė, o kuo mažesnė jų kaina.

Siūlų kilmės šalis
Siūlų gamintojas neturėtų būti vieninteliu jūsų pasirinkimo faktoriumi, kadangi ne visada to pačio gamintojo siūlai yra identiškos kokybės, ką lemia tai, kurioje konkrečioje valstybėje jie buvo pagaminti, tad tuo pasidomėti prieš perkant siūlus yra išties labai naudinga. Tuo atveju, jei siūlai buvo gaminti vienoje iš Š. Amerikos ar Europos regionų valstybių, galite ganėtinai drąsiai juos pirkti, kadangi kokybe jie tikrai išsiskirs. Tuo atveju, jei kilmės šalis yra Azijoje, vertėtų suprasti tai, jog pirkdami tokius siūlus susidursite su pakankamai nemenka gamybos broko tikimybe.

Siūlų storis
Nėrimo siūlai yra ta siūlų rūšis, kuri išsiskiria pakankamai didele savo storių gausa, todėl atsižvelgti ir į tai juos perkant yra išties pravartu. Tai yra svarbu dėl to, nes skirtingo storio nėrimo siūlai yra lengviau pritaikomi skirtingiems nėriniams, kas lemia tai, jog priklausomai nuo to, ką planuojate nerti, jums labiau tiks vienas ar kitas nėrimo siūlų storis. Taip, net jei ir pasirinksite ne ypač jūsų atliekamam darbui tinkančio storio siūlus, tai nebus kritinė bėda, bet faktas, jog tai kiek apsunkins nėrimo darbų eigą.