Rankos yra vadinamos moters vizitine kortele. Tad reiktų joms skirti pakankamai dėmesio, ne tik tinkamai rūpinantis rankų oda, bet ir nagais. Tad jei sugalvojote manikiūrą darytis savarankiškai namuose, svarbu, kad naudotumėte kokybiškas priemones ir žinotumėte pagrindinius žingsnius ir seką, ką po ko reiktų naudoti. Tam reikia ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kad išvengtumėte nepageidaujamų pasekmių, kai galima netikėtai sugadinti visą savo darbą, tinkamai nepasaugojus nulakuoto nago paviršiaus nuo dulkių ar kitų nešvarumų. Šiai problemai yra tinkamas sprendimas, tai specialus aparatas – dulkių surinkėjas, kurio pagalba apsaugosite savo nagus, darantis ilgalaikį lakavimą. Jis gali būti integruotas į pačią infraraudonųjų spindulių lempą arba statomas stacionariai. Jame integruotas vienas ar keli mikro ventiliatoriai padeda saugiai pašalinti nešvarumus ar ore esančius nešvarumus, kurie gali prikibti prie ką tik nulakuoto nago paviršiaus. Toks priedas ne tik palengvins manikiūro procedūrą, bet ir suteiks maksimalų komforto jausmą bei leis pasijausti tikra šios srities profesionale. Naudojimasis dulkių surinkėju yra labai paprastas, nereikalaujantis jokių specialių žinių. Užtenka tik elektros lizdo. Visos dulkės ir nešvarumai yra „sugaudomi“ specialiame filtre, kurį galima nesudėtingai išvalyti ar pakeisti.

Jei turite pastovią darbo vietą ir manikiūrą atliekate ne vien sau, tuomet galite rinktis variantą, kuris gali būti nesudėtingai integruojamas į stalą. Taip galėsite patogiai juo naudotis pagal savo poreikius ir nereikės ieškoti jokių papildomų priemonių, norint apsaugoti savo kruopščiai nulakuotus nagus.
Dulkių surinkėjų pasirinkimas yra gana platus, tad priklausomai nuo jų techninių savybių, gamintojo rekomendacijų ir dizaino, galite pasirinkti jums tinkamiausią ir patogiausią variantą už priimtiną kainą.