Pirmasis sveikos odos rytinio grožio rutinos žingsnis yra valymas ir tonizavimas. Valymas pašalina nešvarumus, riebalus ir nešvarumus iš odos, o tonizuojantis padeda subalansuoti odos pH ir paruošti ją drėkinimui. Labai svarbu pasirinkti švelnų valiklį, atitinkantį jūsų odos tipą, ir vengti šiurkščių muilų, kurie gali pašalinti iš odos natūralius riebalus. Po valymo patepkite toniku, kad pašalintumėte likusius nešvarumų pėdsakus ir sutrauktumėte poras. Toniko naudojimas taip pat gali padėti atkurti natūralų odos pH balansą, kurį gali sutrikdyti valymas.

Antrasis rytinės grožio rutinos žingsnis yra drėkinimas ir kremo nuo saulės naudojimas. Drėkinimas yra būtinas sveikai ir švytinčiai odai, nes padeda išlaikyti odos hidrataciją ir išvengti išsausėjimo. Pasirinkite lengvą drėkinamąjį kremą, kuris tinka jūsų odos tipui ir kurio sudėtyje yra tokių ingredientų kaip neogliukozaminas arba bambukas ir alavijas, kad pamaitintų ir apsaugotų odą. Be drėkinamojo kremo, labai svarbu naudoti kremą nuo saulės, kurio plataus spektro SPF ne mažesnis kaip 30, kad apsaugotumėte odą nuo žalingų UV spindulių. Apsauga nuo saulės gali padėti išvengti priešlaikinio senėjimo, nudegimų ir odos vėžio.

Paskutinis rytinės grožio rutinos žingsnis yra makiažo užtepimas. Labai svarbu pasirinkti jūsų odos tipui tinkamas makiažo priemones, kuriose nėra stiprių cheminių medžiagų ar kvapiųjų medžiagų, galinčių dirginti odą. Prieš tepdami makiažą, būtinai kruopščiai nuvalykite ir sudrėkinkite odą. Užtepkite gruntą, kad makiažas geriau laikytųsi ir išliktų ilgiau. Pasirinkite makiažo pagrindą, atitinkantį jūsų odos atspalvį ir suteikiantį norimą padengimą. Užbaikite lengvai papurkškite pudra, kad sutvirtintumėte makiažą ir išvengtumėte blizgesio. Atlikdami šiuos paprastus veiksmus, galite pasiekti nepriekaištingą ir sveiką veido spalvą.

Pirmasis naktinės grožio rutinos žingsnis siekiant atgaivinti odą yra valymas ir makiažo pašalinimas. Prieš einant miegoti nuo odos būtina pašalinti visus nešvarumus, riebalus ir makiažo likučius, kad išvengtumėte užsikimšusių porų ir įtrūkimų. Tinkamas valymas taip pat leidžia odai geriau įsisavinti kitas gydymo priemones. Norint užtikrinti tinkamą higieną, grožio priemones rekomenduojama reguliariai valyti ir dezinfekuoti. Yra daug veido valymo variantų – nuo ​​klasikinio valymo iki ultragarsinio veido valymo. Pasirinkite metodą, kuris geriausiai tinka jūsų odos tipui, ir nuosekliai jo laikykitės, nepaisant to ar tai grožio procedūros namuose ar grožio salone.  Daugiau informacijos rasite adresu http://www.manomedicina.lt/category/grozis-sveikata/.